Főoldal » Meccsek » 2020. december 13. » Santiago Wanderers - Everton FC

Santiago Wanderers - Everton FC 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. október 16-án is volt Santiago Wanderers - Everton FC mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 23. forduló - 2020. december 13. 23:15
Helyszín: Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos (Santiago de Chile)

Juan Cuevas ('45+6, 11-esből, 0-1), Sébastian Ubilla ('64, 1-1), Enzo Gutierrez ('90+6, 11-esből, 2-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Santiago Wanderers utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Everton FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Everton FC győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Santiago Wanderers háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Everton FC kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Santiago Wanderers sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Santiago Wanderers 5 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Everton FC pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Santiago Wanderers jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Santiago Wanderers olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Unión Espanola, a Huachipato vagy a Curicó Unido. Az Everton FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Audax Italiano, a Curicó Unido vagy az O'Higgins. A Santiago Wanderers erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Santiago Wanderers olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión La Calera. Az Everton FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unión La Calera. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Santiago Wanderers 2852., Everton FC 2178. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Everton FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Santiago Wanderers csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.