Főoldal » Meccsek » 2024. március 31. » San Fernando - UD Ibiza

San Fernando - UD Ibiza 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2024. március 31. 12:00
Helyszín: Estadio Iberoamericano 2010 (San Fernando)

Cristian Herrera ('39, 1-0)

• Az UD Ibiza már nyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2024. február 4-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Granada II csapatát).

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a San Fernando sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 4 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Castellón, a Melilla vagy a Granada II. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a Granada II vagy a Mérida AD. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, a Mérida AD vagy az Alcoyano. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense, a Linares Deportivo vagy a Málaga. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Fernando 1290., UD Ibiza 1494. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.