Főoldal » Meccsek » 2023. december 6. » Royal Pari - Universitario de Vinto

Royal Pari - Universitario de Vinto 1:1 (0:1)

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 34. forduló - 2023. december 6. 20:00
Helyszín: Estadio Ramón Aguilera Costas (Santa Cruz de la Sierra)

Wilson Álvarez ('45+3, 0-1), Federico Sellecchia ('90+11, 11-esből, 1-1)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok öt Royal Pari - Universitario de Vinto mérkőzésen is játszottak: Marvin Bejarano, Raúl Olivares, Julio Vila, Andrés Llano.

Royal Pari utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Universitario de Vinto utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Universitario de Vinto győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Royal Pari csapatának kedvez (8:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Royal Pari stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Royal Pari csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Royal Pari egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universitario de Vinto egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Universitario de Vinto az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Royal Pari 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universitario de Vinto pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent. Ez alapján az Universitario de Vinto szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Royal Pari olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guabirá vagy a Vaca Díez. Az Universitario de Vinto pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Club Aurora vagy az Independiente Petrolero. Az Universitario de Vinto erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Royal Pari 1610., Universitario de Vinto 3131. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Royal Pari jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Royal Pari csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.