Főoldal » Meccsek » 2022. március 26. » Real Valladolid II - Extremadura

Real Valladolid II - Extremadura 2:0*

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2022. március 26. 19:00
Helyszín: Campo 1 Anexos del José Zorrilla hierba natural (Valladolid)

A mérkőzést büntetés miatt nem játszották le.

Real Valladolid II győzelem:
4 tipp (80%)
Extremadura győzelem:
1 tipp (20%)

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Extremadura győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Real Valladolid II egyszer sem nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Extremadura az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Valladolid II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Real Valladolid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander vagy az Athletic Bilbao II. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés vagy a Real Unión. A Real Valladolid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zamora CF, a Racing Ferrol vagy a Tudelano. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter de Madrid, a Calahorra vagy a Badajoz. A Real Valladolid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Valladolid II 1443., Extremadura 1480. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Valladolid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.