Főoldal » Meccsek » 2017. március 11. » Real Unión - Toledo

Real Unión - Toledo 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2017. március 11. 15:00

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Toledo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Toledo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Toledo csapatának kedvez (4:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Real Unión stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Real Unión egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Toledo egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Unión 6 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Toledo pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Real Unión jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada, a Rayo Majadahonda vagy a Leioa. A Toledo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, az Amorebieta vagy a S.S. Reyes. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Navalcarnero. A Toledo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zamudio. A Real Unión csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Unión 1085., Toledo 1357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Unión csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.