Főoldal » Meccsek » 2020. december 16. » Real Potosí - Always Ready

Real Potosí - Always Ready 3:5 (2:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. november 21-én is volt Real Potosí - Always Ready mérkőzés!

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2020. december 16. 00:30
Helyszín: Estadio Victor Agustín Ugarte (Potosí)

Javier Sanguinetti ('6, 0-1), Javier Sanguinetti ('17, 0-2), Maximiliano Gómez ('18, 1-2), Francisco Pastor ('31, 2-2), Edemir Rodríguez ('45+1, 2-3), Sergio Adrián ('48, 2-4), Gerardo Yecerotte ('71, 3-4), Marcos Ovejero ('90+6, 3-5)

• Hét különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ezek a játékosok hat Real Potosí - Always Ready mérkőzésen is játszottak: Maximiliano Gómez, Marc Enoumba, Cristian Arabe, Aldo Gallardo.

Real Potosí utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Always Ready utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Always Ready győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Always Ready csapatának kedvez (15:6).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Real Potosí stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Real Potosí egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Always Ready egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Always Ready az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Potosí 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Always Ready pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Always Ready szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Potosí olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Club Aurora. Az Always Ready pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Santa Cruz. A Real Potosí erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Potosí olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guabirá. Az Always Ready gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a The Strongest. Az Always Ready csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Potosí 1822., Always Ready 2328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Potosí jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Always Ready nyeri ezt a találkozót.