Főoldal » Meccsek » 2020. július 18. » Real Monarchs - Colorado Springs

Real Monarchs - Colorado Springs 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. október 23-án is volt Real Monarchs - Colorado Springs mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2020. július 18. 22:00
Helyszín: Rio Tinto Stadium (Sandy, Utah)

Kyle Coffee ('30, 1-0), Andrew Brody ('40, 2-0), Joan Cervós ('45+3, 2-1), Taylor Peay ('61, 3-1), Jordan Burt ('89, 3-2), Abdul Rwatubyaye ('90+5, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Volt, hogy a Real Monarchs két góllal is vezetett, de végül a Colorado Springs kiegyenlített.

Real Monarchs utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Colorado Springs utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereség
2020. júl. 12. 02:00