Főoldal » Meccsek » 2023. november 1. » Real Jaén - Eldense

Real Jaén - Eldense 2:3 (1:1)

Spanyol Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2023. november 1. 16:30
Helyszín: Nuevo Estadio La Victoria (Jaén)

Brian Trivino ('24, 1-0), Miguel Mari ('45+1, 1-1), Mario Martos ('62, 2-1), Derick Poloni ('87, 2-2), Juanto ('90+1, 11-esből, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Az Eldense már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. október 4-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Valladolid verte őket).

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség
2023. okt. 28. 14:00