Főoldal » Meccsek » 2016. december 4. » Rayo Majadahonda - Zamudio

Rayo Majadahonda - Zamudio 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 29-én is volt Zamudio - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2016. december 4. 11:00

Rubén Valverde ('21, 1-0), Nono ('63, 2-0)

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Zamudio utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Zamudio győzelem
Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Zamudio egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Rayo Majadahonda sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 4 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Zamudio pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Rayo Majadahonda 1291., Zamudio 3763. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rayo Majadahonda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.