Főoldal » Meccsek » 2024. február 24. » Rangers FC - North District

Rangers FC - North District 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 28-án is lesz North District - Rangers FC mérkőzés!

Hongkongi Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2024. február 24. 08:00
Helyszín: Mong Kok Stadium (Hong Kong)

Yosuke Kamigata ('35, 1-0), Neném ('45+2, 11-esből, 1-1), Pedrao ('72, 1-2), Nassam Ibrahim ('77, 2-2), Matheus Porto ('90+1, 11-esből, 2-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Rangers FC győzelem:
37 tipp (97%)
North District győzelem:

Rangers FC utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább North District győzelem
Az elmúlt fél évben a Rangers FC egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a North District egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.

Ha az elmúlt egy évben, a Hongkongi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rangers FC 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a North District pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján a North District szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Rangers FC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lee Man. A North District gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tai Po. A Rangers FC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rangers FC 3004., North District 7447. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rangers FC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Rangers FC csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.