Főoldal » Meccsek » 2024. március 31. » Rangers FC - Eastern

Rangers FC - Eastern 1:5 (0:3)

Hongkongi Bajnokság mérkőzés, 15. forduló - 2024. március 31. 12:00
Helyszín: Mong Kok Stadium (Hong Kong)

Tamirlan Kozubaev ('19, 0-1), Noah Baffoe ('39, 0-2), Noah Baffoe ('45+4, 0-3), Yumemi Kanda ('59, 11-esből, 1-3), Yu Jesse Joy Yin ('90+2, 11-esből, 1-4), Ng Yu Hei ('90+5, 1-5)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok kilenc Rangers FC - Eastern mérkőzésen is játszottak: Chun Pong Leung, Hung Fai Yapp, Lau Chi Lok.

Rangers FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Eastern utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Eastern győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Eastern csapatának kedvez (8:5).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Rangers FC stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Rangers FC egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eastern egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Eastern az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Hongkongi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rangers FC 1 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eastern pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Eastern szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Rangers FC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Resources Capital. Az Eastern pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hongkong FC. Az Eastern erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Rangers FC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a North District. Az Eastern gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tai Po. Az Eastern csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rangers FC 2997., Eastern 2167. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eastern jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Eastern nyeri ezt a találkozót.