Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 4. » Racing Santander - Pontevedra

Racing Santander - Pontevedra 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 22-én is volt Pontevedra - Racing Santander mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2016. szeptember 4. 18:00

Mohamed Coulibaly ('9, 1-0), Dani Aquino ('51, 2-0)

Korábbi Racing Santander - Pontevedra mérkőzések:

Racing Santander győzelem

2016. febr. 28. 1:1 (0:1)
Pontevedra győzelem

2015. okt. 11. 1:2 (0:0)

Racing Santander utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Pontevedra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Pontevedra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Pontevedra csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Racing Santander stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Pontevedra csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Racing Santander egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Racing Santander sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Santander 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Racing Santander jobban szerepelt.

Racing Santander 345., Pontevedra 1350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Santander jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Santander csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.