Főoldal » Meccsek » 2023. december 4. » Racing Club - Rosario Central

Racing Club - Rosario Central 2:2 (0:1)

Argentin Bajnokság mérkőzés, 2. fázis, negyeddöntő - 2023. december 4. 01:30
Helyszín: Estadio Padre Ernesto Martearena (Ciudad de Salta, Provincia de Salta)

Jaminton Campaz ('45+7, 11-esből, 0-1), Agustín Sández ('61, 0-2), Roger Martinez ('81, 1-2), Juan Quintero ('90+8, 11-esből, 2-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Volt, hogy a Rosario Central két góllal is vezetett, de végül a Racing Club kiegyenlített.
  • Iván Pillud az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Racing Club - Rosario Central mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Racing Club utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Rosario Central utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Rosario Central győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Racing Club csapatának kedvez (7:6).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Racing Club stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Racing Club csapatának kedvez (6:4).

Az elmúlt fél évben a Racing Club háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rosario Central háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Rosario Central az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Club 6 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rosario Central pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Racing Club jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Club olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Boca Juniors, az Estudiantes vagy a Vélez Sársfield. A Rosario Central pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Arsenal FC, a Central Córdoba vagy az Arteaga. A Racing Club erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Racing Club olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Platense, a Huracán vagy a CA Independiente. A Rosario Central gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Chaco For Ever, a Gimnasia La Plata vagy a Banfield. A Racing Club csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Club 291., Rosario Central 668. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Club jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Club csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.