Főoldal » Meccsek » 2018. március 23. » Portugália - Egyiptom

Portugália - Egyiptom 2:1 (0:0)

Barátságos mérkőzés - 2018. március 23. 20:45
Helyszín: Stadion Letzigrund (Zürich)

Mohamed Salah ('56, 0-1), Cristiano Ronaldo ('90+2, 1-1), Cristiano Ronaldo ('90+4, 2-1)

Portugália győzelem:
37 tipp (97%)
Egyiptom győzelem:

Portugália utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Egyiptom utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Egyiptom győzelem
Az elmúlt fél évben Portugália kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Egyiptom egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján Portugália sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben Portugália olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mexikó, a Svájc. Az Egyiptom pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kongói Köztársaság vagy a Tanzánia. Portugália erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Portugália 835., Egyiptom 970. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Portugália jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus Portugália válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.