Főoldal » Meccsek » 2024. március 9. » Petrocub - CSF Balti

Petrocub - CSF Balti 5:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 24-én is volt Petrocub - CSF Balti mérkőzés!

Moldáv Bajnokság mérkőzés, felső ház, 1. forduló - 2024. március 9. 15:00
Helyszín: Stadionul Orasenesc (Hincesti)

Maxim Potirniche ('6, 1-0), Vladimir Ambros ('45+1, 2-0), Vladimir Ambros ('60, 3-0), Ivan Jardan ('66, 4-0), Dan Puscas ('90+1, 5-0)

• Ezek a játékosok tizenegy Petrocub - CSF Balti mérkőzésen is játszottak: Sergiu Platica, Corneliu Cotogoi.
  • A Petrocub már tizenkét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. szeptember 16-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Zimbru verte őket).
  • A Petrocub az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább négy gólt rúgott az ellenfelének.

Petrocub utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

CSF Balti utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább CSF Balti győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tízszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Petrocub csapatának kedvez (24:5).

Ebből a csapatok hatszor játszottak a Petrocub stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Petrocub csapatának kedvez (13:2).

Ha az elmúlt egy évben, a Moldáv Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Petrocub 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CSF Balti pedig idegenben háromszor nyert és kétszer kapott ki. Tehát a Petrocub jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Petrocub olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a CSF Balti, a Floresti vagy a Saxan. A CSF Balti pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dacia-Buiucani, a Floresti vagy a Sparta Selemet. A Petrocub erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Petrocub olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zimbru. A CSF Balti gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Petrocub. A CSF Balti csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Petrocub 1131., CSF Balti 2882. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Petrocub jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Petrocub csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.