Főoldal » Meccsek » 2024. március 27. » Peru - Dominikai Köztársaság

Peru - Dominikai Köztársaság 4:1 (2:0)

Barátságos mérkőzés - 2024. március 27. 02:30
Helyszín: Estadio Monumental (Lima)

Sergio Pena ('18, 1-0), Jesús Castillo ('45+1, 2-0), Piero Quispe ('54, 3-0), Jean López ('58, 3-1), Paolo Guerrero ('90+4, 11-esből, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Peru győzelem:
39 tipp (88%)
2 tipp (4%)
Dominikai Köztársaság győzelem:
3 tipp (6%)

Peru utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Dominikai Köztársaság utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Dominikai Köztársaság győzelem
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Peru 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Dominikai Köztársaság pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Peru jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Peru olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Argentína. A Dominikai Köztársaság gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Chile. Peru csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Peru 1827., Dominikai Köztársaság 3734. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Peru jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Peru válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.