Patriotas - Envigado 3:1 (1:1)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. szeptember 7-én is volt Patriotas - Envigado mérkőzés!
Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 20. forduló - 2017. május 26. 02:45
Helyszín: Estadio de La Independencia (Tunja), 3.000 néző
Góllövők:
Diego Moreno ('35, 0-1), Mauricio Gómez ('40, 1-1), Duman Herrera ('54, 2-1), César Valoyes ('87, 3-1)
Csapatfelállítás
Patriotas
Edző: D. CorredorÁlvaro Villete
Nicolás Carreno
Óscar Cabezas
Julián Pretel
Mauricio Gómez
Danilo Arboleda

Carlos Andrés Mosquera (Deiver Parra, '85)
Larry Vásquez

Raúl Loaiza
Maicol Medina (Omar Vásquez, '46)
Duman Herrera

Envigado
Edző: Ismael RescalvoJefferson Martínez
Andrés Orozco

Elvis Mosquera

Jefferson Gómez

Cristian Arrieta (Camilo Velázquez, '85)
Juan Mosquera

Brayan Rovira
Diego Moreno
Michael López
Joseph Cox
Duván Vergara
A mérkőzés statisztikái
Patriotas
Envigado
Szögletek száma:
3
3
Kapuralövések száma:
2
4
Lövések száma:
5
6
Szabálytalanságok száma:
14
16
Labdabirtoklás:
54%
46%
Érdekességek
- Ezek a játékosok öt Patriotas - Envigado mérkőzésen is játszottak: Jefferson Martínez, Edis Ibargüen, Maicol Medina.
- A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.
Korábbi Patriotas - Envigado mérkőzések:
Envigado győzelem
(Még nem volt.)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Patriotas utolsó 10 meccse
Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen
Envigado utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereség
Ajánlott videós összefoglalók
Kolumbiai Bajnokság: 20. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Patriotas győzelem
Inkább Envigado győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Patriotas csapatának kedvez (5:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Patriotas stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Patriotas csapatának kedvez (4:3).
Az elmúlt fél évben a Patriotas négyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Envigado kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. A statisztika alapján a Patriotas sikeresebb volt a közelmúltban.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Patriotas 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Envigado pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Patriotas jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Patriotas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo Cali, a Deportes Tolima. Az Envigado pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rionegro Águilas vagy a Cortuluá. A Patriotas erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Patriotas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportes Tolima, az Independiente Medellín vagy az Atlético Nacional. Az Envigado gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Huila, az América de Cali vagy a Rionegro Águilas. A Patriotas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Patriotas 1313., Envigado 1550. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Patriotas jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Patriotas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.