Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 3. » Palmeiras - Internacional RS

Palmeiras - Internacional RS 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 18-án is volt Palmeiras - Internacional RS mérkőzés!

Brazil Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2020. szeptember 3. 02:30
Helyszín: Allianz Parque (Săo Paulo, Săo Paulo)

Luiz Adriano ('90+4, 1-0), Thiago Galhardo ('90+2, 11-esből, 1-1)

• A mérkőzés mindkét gólja a a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után született.
  • Andrés D'Alessandro az egyetlen a mezőnyből, aki tizenöt Palmeiras - Internacional RS mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Internacional RS győzelem

2019. júl. 18. 0:1 / tizenegyesekkel 6:3 (1:0)
2017. jún. 1. 1:2 (1:0)
2015. szept. 10. 0:1 (1:0)
(még 7)

Palmeiras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Internacional RS utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Internacional RS győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Palmeiras csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Palmeiras stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Palmeiras csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Palmeiras egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Internacional RS kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Internacional RS az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Palmeiras 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Internacional RS pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez alapján az Internacional RS szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Palmeiras olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Santos vagy a Guaraní. Az Internacional RS pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Botafogo vagy a Coritiba. Az Internacional RS erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Palmeiras 158., Internacional RS 131. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Internacional RS jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Internacional RS nyeri ezt a találkozót.