Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 24. » Othellos Athienou - Nea Salamina

Othellos Athienou - Nea Salamina 2:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is volt Othellos Athienou - Nea Salamina mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2023. szeptember 24. 18:00
Helyszín: Stadio Vitex Ammochostos Epistrofi (Lárnaka)

Niko Datkovic ('3, 0-1), Eduardo Nardini ('24, 1-1), Abdelaye Diakite ('45+5, 1-2), Quint Jansen ('80, 2-2), Diego Dorregaray ('90+2, 11-esből, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Korábbi Othellos Athienou - Nea Salamina mérkőzések:

Othellos Athienou győzelem

Nea Salamina győzelem

2023. aug. 12. 0:2 (0:0)

Othellos Athienou utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Nea Salamina utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Nea Salamina győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Nea Salamina csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Othellos Athienou egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nea Salamina egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Othellos Athienou sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Othellos Athienou 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nea Salamina pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Nea Salamina szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Othellos Athienou olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Doxa Katokopia. A Nea Salamina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Doxa Katokopia. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Othellos Athienou olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Karmiotissa vagy az Anorthosis. A Nea Salamina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Akritas, az Ethnikos Achna. Az Othellos Athienou csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Othellos Athienou 4483., Nea Salamina 1212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Nea Salamina jobb csapatnak tűnik.