Főoldal » Meccsek » 2024. március 10. » Osasuna II - Fuenlabrada

Osasuna II - Fuenlabrada 1:2 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2024. március 10. 18:00
Helyszín: Campo A2 de Tajonar (Navarra)

Sergio Benito ('18, 0-1), Fer Ruiz ('29, 0-2), Carlos Vigaray ('48, öngól, 1-2)

• Az Osasuna II már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2024. január 4-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a SD Logronés csapatát).

Osasuna II győzelem:
13 tipp (33%)
16 tipp (41%)
Fuenlabrada győzelem:
10 tipp (25%)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Fuenlabrada utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Fuenlabrada győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Fuenlabrada csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fuenlabrada egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 3 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Fuenlabrada pedig idegenben kétszer nyert, hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic, az Unionistas de Salamanca. A Fuenlabrada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell vagy a Sestao River. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II, a Lugo vagy a Ponferradina. A Fuenlabrada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tarazona, az Unionistas de Salamanca vagy a Ponferradina. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 1953., Fuenlabrada 942. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fuenlabrada jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.