Főoldal » Focisták » Oroszország focistái

Orosz focisták listája

Orosz játékosok ABC sorrendben

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Aleksandr Makarov
(Avangard Kursk)
Aleksandr Maksimenko
(SKA-Energia Khabarovsk)
Aleksandr Malygin
(Rotor Volgograd)
Aleksandr Marchenko
(Zenit Izhevsk)
Aleksandr Marenich
(Rostov-na-Donu)
Aleksandr Markov
(Salyut Belgorod)
Aleksandr Maslov
(Tekstilshchik)
Aleksandr Mavrin
(Khimik-Avgust)
Aleksandr Maximenko
(Szpartak Moszkva)
Aleksandr Melekhov
(Chertanovo Moszkva)
Aleksandr Melikhov
(Akhmat Grozny)
Aleksandr Melnikov
(Trevis i VVK)
Aleksandr Minchenkov
(Baltika Kaliningrad)
Aleksandr Morgunov
(Forte Taganrog)
Aleksandr Mosunov
(Zvezda Perm)
Aleksandr Mukhin
(Lokomotiv Moszkva U19)
Aleksandr Myasnikov
(Torpedo Vladimir)
Aleksandr Nabalnev
(Shakhter-Volga Olimpiets)
Aleksandr Nadolskiy
(Chertanovo Moszkva)
Aleksandr Nartikov
(Zvezda Ryazan)
Aleksandr Nechaev
(Rotor Volgograd)
Aleksandr Nedogoda
(Torpedo Vladimir)
Aleksandr Nekrylov
(Sokol Saratov)
Aleksandr Nesterov
(Gazovik Orenburg)
Aleksandr Novikov
(Dinamo Bryansk)
Aleksandr Orekhov
(Torpedo Moszkva)
Aleksandr Orlov
(Kommunalnik)
Aleksandr Panfilov
(Lokomotiv Johvi)
Aleksandr Pankovets
(Lokomotiv Moszkva)
Aleksandr Patrikeev
(Zenit Izhevsk)
Aleksandr Pautov
(Volga Tver)
Aleksandr Pavlenko
(Rodina Moszkva)
Aleksandr Perchenok
(Sokol Saratov)
Aleksandr Petrov
(Delin Izhevsk)
Aleksandr Petrov
(Leningradets)
Aleksandr Petrov
(Torpedo Vladimir)
Aleksandr Petukhov
(Dinamo Szentpétervár)
Aleksandr Podymov
(Ararat Moszkva)
Aleksandr Ponomarev
(Inter Cherkessk)
Aleksandr Putsko
(Akhmat Grozny)
Aleksandr Radionov
(Chertanovo Moszkva)
Aleksandr Rendakov
(Elektron VN)
Aleksandr Repin
(Pskov 747)
Aleksandr Repnikov
(Dinamo Kostroma)
Aleksandr Rudenko
(Gazovik Orenburg)
Aleksandr Russkikh
(Zenit Izhevsk)
Aleksandr Ryazantsev
(Torpedo Moszkva)
Aleksandr Salugin
(Olimpiyets)
Aleksandr Samedov
(Znamya Noginsk)
Aleksandr Sandrachuk
(Zenit Szentpétervár U19)
Aleksandr Sapeta
(Olimpiyets)
Aleksandr Saplinov
(Rotor Volgograd)
Aleksandr Savchenko
(Vityaz Podolsk)
Aleksandr Savin
(Sillamäe Kalev)
Aleksandr Schanitsin
(Tekstilshchik)
Aleksandr Selikhov
(Szpartak Moszkva II)
Aleksandr Semenov
(Neman Grodno)
Aleksandr Seraskhov
(Novosibirsk)
Aleksandr Sergeev
(Olimpiyets)
Aleksandr Shatskiy
(Zvezda Ryazan)
Aleksandr Sheshukov
(Znamya Noginsk)
Aleksandr Shlenkin
(Tekstilshchik)
Aleksandr Shtyn
(Radian-Baykal)
Aleksandr Shtypula
(Salyut Belgorod)
Aleksandr Shubladze
(Baltika Kaliningrad)

Aleksandr Shulenin
(Volga Nizhniy Novgorod)
Aleksandr Shumov
(Sibir Novosibirsk II)
Aleksandr Sidorichev
(Rotor Volgograd)
Aleksandr Silyanov
(Lokomotiv Moszkva)
Aleksandr Sklyarenko
(Metallurg Asha)
Aleksandr Smirnov
(Gazovik Orenburg)
Aleksandr Smirnov
(Lada Tolyatti)
Aleksandr Smirnov
(Elektron VN)
Aleksandr Snytkin
(Salyut Belgorod)
Aleksandr Solodkov
(Tekstilshchik)
Aleksandr Solomentsev
(Dolgie Prudy)
Aleksandr Stavpets
(Olimpiyets)
Aleksandr Stepanov
(Torpedo Armavir)
Aleksandr Stolyarenko
(Sokol Saratov)
Aleksandr Strokov
(Mordovia Saransk)
Aleksandr Subbotin
(Zvezda Perm)
Aleksandr Sumin
(Sibir Novosibirsk)
Aleksandr Suprun
(Dinamo Stavropol)
Aleksandr Sychev
(Dinamo Bryansk)
Aleksandr Tarapovskiy
(Salyut Belgorod)
Aleksandr Tashaev
(Szpartak Moszkva II)
Aleksandr Tochilin
(Dinamo Moszkva)
Aleksandr Tsiberkin
(Dinamo Bryansk)
Aleksandr Tsybikov
(Volna Nizhegorodskaya)
Aleksandr Tuaev
(Luki-Energiya)
Aleksandr Usov
(Zenit Irkutsk)
Aleksandr Vasyutin
(Zenit Szentpétervár)
Aleksandr Viktorov
(Metallurg Lipetsk)
Aleksandr Volkov
(CSKA Moszkva U19)
Aleksandr Volkov
(Volna Nizhegorodskaya)
Aleksandr Vulfov
(Metallurg Vidnoye)
Aleksandr Yakovlev
(Zenit Moszkva)
Aleksandr Yashan
(Blagoveshchensk)
Aleksandr Yerkin
(Panevezys)
Aleksandr Yuditskiy
(Naftan Novopolotsk)
Aleksandr Yuriev
(Olimp Khimki)
Aleksandr Yushin
(Neftekhimik)
Aleksandr Zakharov
(Avangard Kursk)
Aleksandr Zenin
(Torpedo Vladimir)
Aleksandr Zhirov
(Sandhausen)
Aleksandr Zuev
(Rubin Kazan)
Aleksei Gasilin
(Volgar Astrakhan)
Aleksei Kurzenev
(Dnepr Mogilev)
Aleksei Nikitenkov
(Chertanovo Moszkva)
Aleksei Shlyapkin
(Volga Ulyanovsk)
Aleksei Yedunov
(Sibir Novosibirsk)
Aleksej Viktorovich Sapogov
(Spartaks Jürmala)
Aleksey Abramov
(Chernomorets Novorossisk)
Aleksey Alekseev
(Sillamäe Kalev)
Aleksey Alekseev
(Ventspils)
Aleksey Antonnikov
(Volga Tver)
Aleksey Antonov
(Cherepovets)
Aleksey Aravin
(Luch-Energia)
Aleksey Bartsov
(Chernomorets Novorossisk)
Aleksey Bazanov
(Arsenal-Tula)
Aleksey Berdnikov
(Volgar Astrakhan)
Aleksey Berezutskiy
(CSKA Moszkva)
Aleksey Bryzgalov
(Chelyabinsk)
Aleksey Bulgatov
(Zenit Irkutsk)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯