Főoldal » Meccsek » 2022. április 13. » Oriente Petrolero - Unión de Santa Fe

Oriente Petrolero - Unión de Santa Fe 1:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 6-án is volt Unión de Santa Fe - Oriente Petrolero mérkőzés!

Copa Sudamericana mérkőzés, H csoport - 2022. április 13. 00:15
Helyszín: Estadio Ramón Aguilera Costas (Santa Cruz de la Sierra)

Franco Calderón ('4, 0-1), Mariano Peralta ('70, 0-2), Víctor Dorrego ('90+1, 1-2), Daniel Juárez ('90+4, 1-3)

Oriente Petrolero győzelem:
24 tipp (54%)
7 tipp (15%)
Unión de Santa Fe győzelem:
13 tipp (29%)

Oriente Petrolero utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Unión de Santa Fe utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Unión de Santa Fe győzelem
Az elmúlt fél évben az Oriente Petrolero ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión de Santa Fe egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Oriente Petrolero sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Oriente Petrolero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Nacional Potosí, a Guabirá. Az Unión de Santa Fe pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Arsenal FC vagy a Sarmiento. Az Unión de Santa Fe erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Oriente Petrolero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Blooming vagy a Club Bolívar. Az Unión de Santa Fe gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Patronato, a Central Córdoba SdE. Az Oriente Petrolero csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Oriente Petrolero 1292., Unión de Santa Fe 1060. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión de Santa Fe jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Oriente Petrolero csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.