Főoldal » Meccsek » 2019. november 20. » Operário PR - EC Vitória

Operário PR - EC Vitória 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. szeptember 4-én is volt Operário PR - EC Vitória mérkőzés!

Brazil Másodosztály mérkőzés, 37. forduló - 2019. november 20. 01:30
Helyszín: Estádio Germano Krüger (Ponta Grossa, Paraná)

Léo Gomes ('23, 0-1), Everton Sena ('45+1, öngól, 1-1), Thiago Carleto ('90+6, 1-2)

Operário PR utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

EC Vitória utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább EC Vitória győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Operário PR ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az EC Vitória háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Operário PR sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Operário PR 10 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az EC Vitória pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Operário PR jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Operário PR olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sport Recife, a Figueirense vagy a Ponte Preta. Az EC Vitória pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ponte Preta, a CRB vagy a Vila Nova. Az Operário PR erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Operário PR olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Botafogo/SP, a Bragantino vagy a Brasil de Pelotas. Az EC Vitória gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sao Bento, a Bragantino vagy a Brasil de Pelotas. Az EC Vitória csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Operário PR 2913., EC Vitória 551. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az EC Vitória jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Operário PR csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.