Főoldal » Meccsek » 2013. szeptember 28. » Omiya Ardija - FC Tokyo

Omiya Ardija - FC Tokyo 2:5 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. augusztus 9-én is volt Omiya Ardija - FC Tokyo mérkőzés!

Japán Bajnokság mérkőzés, 27. forduló - 2013. szeptember 28. 12:00
Helyszín: NACK5 Stadium Ōmiya (Saitama), 11.500 néző

Lucas Severino ('7, 0-1), Daigo Watanabe ('13, 1-1), Milivoje Novakovic ('38, 2-1), Lucas Severino ('45+2, 2-2), Lucas Severino ('66, 2-3), Hirotaka Mita ('90, 2-4), Sota Hirayama ('90+4, 2-5)

10

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Lucas Severino mesterhármast ért el a mérkőzésen.
  • Shuichi Gonda, Yuhei Tokunaga és Naohiro Ishikawa összesen öt Omiya Ardija - FC Tokyo mérkőzésen szerepeltek.
  • Ez volt Lucas Severino 4. gólja, melyet az Omiya Ardija hálójába lőtt.
  • A FC Tokyo az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Sagan Tosu ellen szenvedtek vereséget 2013. augusztus 28-án.

FC Tokyo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább FC Tokyo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Omiya Ardija csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Omiya Ardija stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a FC Tokyo csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Omiya Ardija háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Tokyo háromszor nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a FC Tokyo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Japán Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Omiya Ardija 5 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Tokyo pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Omiya Ardija jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Omiya Ardija olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Urawa Red Diamonds, a Yokohama F. Marinos vagy a Sanfrecce Hiroshima. A FC Tokyo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sanfrecce Hiroshima, a Nagoya Grampus vagy az Albirex Niigata. Az Omiya Ardija erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Omiya Ardija olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ventforet Kofu, a Vegalta Sendai vagy a Cerezo Osaka. A FC Tokyo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Shonan Bellmare, a Vegalta Sendai vagy a Cerezo Osaka. Az Omiya Ardija csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Omiya Ardija 486., FC Tokyo 326. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Tokyo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Omiya Ardija csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.