Főoldal » Meccsek » 2017. október 22. » Olympiakos Nicosia - Ermis Aradippou

Olympiakos Nicosia - Ermis Aradippou 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 2-án is volt Olympiakos Nicosia - Ermis Aradippou mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2017. október 22. 17:00
Helyszín: Makareio Stadio (Nicosía)

Helder Castro ('54, 1-0), Constandinos Samaras ('90+5, 2-0), Juvhel Tsoumou ('90+1, 2-1)

• A csapatok 5 éve és 70 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2012. augusztus 14-én.

Olympiakos Nicosia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Ermis Aradippou utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Ermis Aradippou győzelem
Az elmúlt fél évben az Olympiakos Nicosia kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ermis Aradippou egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Olympiakos Nicosia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olympiakos Nicosia 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ermis Aradippou pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Olympiakos Nicosia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olympiakos Nicosia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Aris Limassol vagy a Karmiotissa. Az Ermis Aradippou pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Nea Salamina, a Karmiotissa. Az Ermis Aradippou erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Olympiakos Nicosia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alki Oroklini. Az Ermis Aradippou gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Paphos FC. Az Ermis Aradippou csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olympiakos Nicosia 2320., Ermis Aradippou 1541. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ermis Aradippou jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Ermis Aradippou nyeri ezt a találkozót.