Főoldal » Meccsek » 2014. szeptember 24. » Olsa Brakel - Westerlo

Olsa Brakel - Westerlo 6:1 (3:1)

Belga Kupa mérkőzés, 16 közé jutás - 2014. szeptember 24. 20:00
Helyszín: Terrein Parkweg (Brakel)

Jelle Delie ('2, 1-0), Gert-Jan Martens ('4, 2-0), Romaric ('25, 2-1), Bram Leroy ('45+1, 3-1), Jelle Delie ('54, 4-1), Gert-Jan Martens ('65, 5-1), Kenneth Van Den Berghe ('90+3, 6-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Westerlo utolsó hat mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Olsa Brakel győzelem:
3 tipp (6%)
3 tipp (6%)
Westerlo győzelem:
38 tipp (86%)

Olsa Brakel utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Westerlo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Westerlo győzelem
Az elmúlt fél évben az Olsa Brakel egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Westerlo négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Olsa Brakel sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Olsa Brakel olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Couvin-Mariembourg. A Westerlo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cercle Brugge. A Westerlo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Olsa Brakel 2663., Westerlo 348. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Westerlo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Westerlo nyeri ezt a találkozót.