Főoldal » Meccsek » 2018. február 4. » Olot - Peralada

Olot - Peralada 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. január 20-án is volt Olot - Peralada mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2018. február 4. 12:00

Olot utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Peralada utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Peralada győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Olot csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Olot kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Peralada egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Olot sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olot 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Peralada pedig idegenben egyszer nyert, hatszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Olot jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. A Peralada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella, a Llagostera vagy a Sabadell. A Peralada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Formentera, az Ontinyent vagy a Valencia II. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olot 1771., Peralada 2248. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Olot csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.