Főoldal » Meccsek » 2016. január 17. » Olímpic de Xativa - Sabadell

Olímpic de Xativa - Sabadell 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2016. január 17. 16:00

Bruno ('37, 0-1), Ernest Forgas ('89, 0-2)

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Sabadell győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Sabadell csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Olímpic de Xativa egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sabadell egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Olímpic de Xativa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olímpic de Xativa 1 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sabadell pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Olímpic de Xativa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olímpic de Xativa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Levante II. A Sabadell pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Prat. Az Olímpic de Xativa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Olímpic de Xativa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badalona, az Atlético Baleares vagy a Cornella. A Sabadell gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Levante II, az Espanyol II vagy a Valencia II. Az Olímpic de Xativa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olímpic de Xativa 2671., Sabadell 614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Olímpic de Xativa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.