Főoldal » Meccsek » 2022. március 5. » Oldham - Carlisle

Oldham - Carlisle 1:2 (1:0)

Angol Liga 2 mérkőzés, 35. forduló - 2022. március 5. 16:00
Helyszín: Boundary Park (Oldham, Greater Manchester)

Hallam Hope ('45+4, 1-0), Omari Patrick ('48, 1-1), Morgan Feeney ('90+4, 1-2)

• Hallam Hope az egyetlen a mezőnyből, aki hét Oldham - Carlisle mérkőzésen is szerepelt.

Oldham utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Carlisle utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Carlisle győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Oldham csapatának kedvez (8:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Oldham stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Oldham csapatának kedvez (5:2).

Az elmúlt fél évben az Oldham kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Carlisle háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Carlisle az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 2 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Oldham 4 győzelmet, 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Carlisle pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Oldham jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Oldham olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bradford, a Bristol Rovers vagy a Port Vale. A Carlisle pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Scunthorpe, a Stevenage vagy a Leyton. Az Oldham erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Oldham olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Harrogate Town, a Tranmere vagy a Walsall. A Carlisle gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salford, a Sutton vagy a Forest Green Rovers. Az Oldham csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Oldham 834., Carlisle 660. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Carlisle jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Oldham csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.