Főoldal » Meccsek » 2022. október 16. » Oita Trinita - Montedio Yamagata

Oita Trinita - Montedio Yamagata 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 9-én is lesz Montedio Yamagata - Oita Trinita mérkőzés!

Japán Másodosztály mérkőzés, 41. forduló - 2022. október 16. 07:00
Helyszín: Showa Denko Dome Ōita (Ōita)

Akira Disaro ('45+5, 0-1), Matheus Pereira ('49, öngól, 0-2), Tiago Alves ('90+2, 0-3)

Oita Trinita utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Montedio Yamagata utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Montedio Yamagata győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Oita Trinita négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Montedio Yamagata egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Oita Trinita sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Oita Trinita 7 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Montedio Yamagata pedig idegenben négyszer nyert, hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Oita Trinita jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Oita Trinita olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Vegalta Sendai, a Ventforet Kofu vagy a JEF United. A Montedio Yamagata pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Tokushima Vortis, a Tochigi vagy a Renofa Yamaguchi. Az Oita Trinita erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Oita Trinita olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Roasso Kumamoto, a Zweigen Kanazawa vagy az Albirex Niigata. A Montedio Yamagata gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fagiano Okayama, a Mito Hollyhock vagy a Tokyo Verdy. A Montedio Yamagata csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Oita Trinita 1075., Montedio Yamagata 896. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Montedio Yamagata jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Oita Trinita csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.