Főoldal » Meccsek » 2024. április 6. » Nublense - Colo Colo

Nublense - Colo Colo 3:0 (1:0)

Chilei Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2024. április 6. 20:00
Helyszín: Estadio Bicentenario Municipal Nelson Oyarzún (Chillán)

Gabriel Graciani ('45+5, 1-0), Bernardo Cerezo ('70, 2-0), Patricio Rubio ('90+1, 3-0)

• Brayan Cortés az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Nublense - Colo Colo mérkőzésen is szerepelt.

Nublense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Colo Colo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Colo Colo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Nublense csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Nublense stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Nublense csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Nublense kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Colo Colo négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Colo Colo az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nublense 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Colo Colo pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Colo Colo szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Nublense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportes Temuco vagy a Copiapó. A Colo Colo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Godoy Cruz, az Unión Espanola. A Colo Colo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Nublense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Audax Italiano. A Colo Colo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az O'Higgins. A Nublense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Nublense 2193., Colo Colo 953. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Colo Colo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Colo Colo nyeri ezt a találkozót.