Főoldal » Meccsek » 2023. november 12. » Novorizontino - EC Vitória

Brazil Másodosztály mérkőzés, 36. forduló - 2023. november 12. 22:00
Helyszín: Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi (Novo Horizonte, São Paulo)

Romulo ('20, 1-0), Léo Gamalho ('45+5, 1-1), Welder ('90+9, 11-esből, 1-2)

Novorizontino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

EC Vitória utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább EC Vitória győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az EC Vitória csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Novorizontino négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az EC Vitória kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Novorizontino sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Novorizontino 10 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az EC Vitória pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Novorizontino jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Novorizontino olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ceará, a Ponte Preta vagy az Avaí. Az EC Vitória pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sport Recife, a Sampaio Correa vagy az Ituano. A Novorizontino erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Novorizontino olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Botafogo/SP vagy a Chapecoense. Az EC Vitória gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mirassol, a Juventude. A Novorizontino csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Novorizontino 2904., EC Vitória 637. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az EC Vitória jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Novorizontino csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.