Főoldal » Meccsek » 2023. március 12. » Nea Salamina - Akritas

Nea Salamina - Akritas 4:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. április 28-án is volt Akritas - Nea Salamina mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, alsó ház, 1. forduló - 2023. március 12. 18:00
Helyszín: Stadio Ammochostos Epistrofi (Lárnaka)

Stavros Gavriel ('16, 0-1), Thiago Santos ('30, 1-1), Diego Dorregaray ('54, 2-1), Michalis Koumouris ('90+4, 3-1), Florian Taulemesse ('90+7, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Korábbi Nea Salamina - Akritas mérkőzések:

Nea Salamina győzelem

2022. dec. 17. 2:1 (1:0)
2022. szept. 5. 2:1 (1:0)

Akritas győzelem

Nea Salamina utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Akritas utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Akritas győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Nea Salamina csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Nea Salamina stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Nea Salamina csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Nea Salamina ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Akritas egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Nea Salamina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nea Salamina 5 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Akritas pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Nea Salamina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Nea Salamina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Karmiotissa, az Aris Limassol vagy a Paphos FC. Az Akritas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Enosis, a Karmiotissa vagy az Olympiakos Nicosia. A Nea Salamina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Nea Salamina 1218., Akritas 5029. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Nea Salamina jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Nea Salamina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.