Főoldal » Meccsek » 2017. április 16. » Navalcarnero - Albacete

Navalcarnero - Albacete 1:3 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2017. április 16. 16:00

Héctor Hernández ('8, 0-1), Joaquín ('17, 1-1), Héctor Hernández ('89, 1-2), Héctor Hernández ('90, 1-3)

• Az Albacete összes gólját (három gólt) Héctor Hernández szerezte.

Navalcarnero utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Albacete győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Albacete csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Navalcarnero kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Albacete háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Albacete az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Navalcarnero 4 győzelmet, 6 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Albacete pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Albacete szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, az Arenas de Getxo vagy a Sestao River. Az Albacete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, a Fuenlabrada vagy az Athletic Bilbao II. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barakaldo. Az Albacete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes. A Navalcarnero csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Navalcarnero 1811., Albacete 635. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Albacete nyeri ezt a találkozót.