Főoldal » Meccsek » 2023. április 24. » Nasaf Qarshi - Olympic

Nasaf Qarshi - Olympic 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 1-jén is volt Nasaf Qarshi - Olympic mérkőzés!

Üzbég Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2023. április 24. 16:00
Helyszín: Markaziy Stadion (Qarshi)

Husniddin Aliqulov ('45+1, 1-0), Husniddin Aliqulov ('70, 2-0), Alibek Davronov ('90+5, 3-0)

• A Nasaf Qarshi már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. március 4-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Andijan verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Korábbi Nasaf Qarshi - Olympic mérkőzések:

Nasaf Qarshi győzelem

2022. jún. 30. 2:2 (1:0)
Olympic győzelem

2022. nov. 12. 0:2 (1:0)

Nasaf Qarshi utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Olympic utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Olympic győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Olympic csapatának kedvez (4:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Nasaf Qarshi stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Nasaf Qarshi kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olympic kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olympic az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Üzbég Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nasaf Qarshi 3 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olympic pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Nasaf Qarshi jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Nasaf Qarshi olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Surkhon, a Dinamo Samarqand. Az Olympic pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pakhtakor vagy a Turan. Az Olympic erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Nasaf Qarshi olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Andijan. Az Olympic gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az AGMK. Az Olympic csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Nasaf Qarshi 1142., Olympic 3524. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Nasaf Qarshi jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Olympic nyeri ezt a találkozót.