Főoldal » Meccsek » 2024. március 15. » Nacional Montevideo - Always Ready

Nacional Montevideo - Always Ready 2:1 (1:1)

Libertadores Kupa mérkőzés, 3. forduló - 2024. március 15. 01:30
Helyszín: Estadio Gran Parque Central (Montevideo)

Leandro Lozano ('7, 1-0), Darlin Rodriguez ('45+3, 1-1), Mateo Antoni ('90+3, 2-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Nacional Montevideo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Always Ready utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Always Ready győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Always Ready csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Nacional Montevideo egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Always Ready egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Nacional Montevideo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Libertadores Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nacional Montevideo 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Always Ready pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Nacional Montevideo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Nacional Montevideo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Academica Puerto Cabello. Az Always Ready pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cienciano. A Nacional Montevideo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Nacional Montevideo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Colo Colo. Az Always Ready gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Tomayapo. A Nacional Montevideo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Nacional Montevideo 1874., Always Ready 1473. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Always Ready jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Nacional Montevideo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.