Főoldal » Meccsek » 2019. június 1. » Molinos El Pirata - Ayacucho

Molinos El Pirata - Ayacucho 3:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 15-én is volt Ayacucho - Molinos El Pirata mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2019. június 1. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Francisco Mendoza Pizarro (Olmos)

Jack Cirilo ('45+4, 0-1), Andrés Latorre ('55, 1-1), Jossimar Serrato ('86, 2-1), Jossimar Serrato ('90+3, 3-1)

Molinos El Pirata utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Ayacucho utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Ayacucho győzelem

Az elmúlt fél évben a Molinos El Pirata egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ayacucho kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ayacucho az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Molinos El Pirata 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ayacucho pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Molinos El Pirata jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Molinos El Pirata olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melgar vagy a Real Atlético Garcilaso. Az Ayacucho pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Unión Comercio vagy a Sport Boys. A Molinos El Pirata erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Molinos El Pirata olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Academia Cantolao vagy a Deportivo Binacional. Az Ayacucho gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Alianza Universidad, az Universidad César Vallejo. A Molinos El Pirata csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Molinos El Pirata 3836., Ayacucho 2628. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ayacucho jobb csapatnak tűnik.