Főoldal » Spanyol foci

Minden, ami spanyol foci

Bajnokságok és kupák

Válogatott csapatok

Klubcsapatok

Sevilla (#26)
Valencia (#53)
Betis (#138)
Valladolid (#170)
Celta Vigo (#185)
Espanyol (#214)
Getafe (#259)
Elche (#275)
Girona (#277)
Mallorca (#287)
Málaga (#295)
Córdoba (#297)
Osasuna (#306)
Las Palmas (#309)
Almería (#312)
Levante (#315)
Numancia (#324)
Alcorcón (#332)
Zaragoza (#399)
Hércules (#401)
Huelva (#403)

Spanyol játékosok

Nemzetközi mérkőzések spanyol csapatokkal:

Hazai bajnokságok és kupák:

aug. 18. 18:15
Spanyol Bajnokság - 1. forduló
Celta Vigo - Espanyol
aug. 18. 19:30
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Lugo - Málaga
aug. 18. 19:00
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Elche - Granada
aug. 18. 22:00
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Córdoba - Numancia
aug. 18. 20:30
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Alcorcón - Sporting Gijón
aug. 17. 20:15
Spanyol Bajnokság - 1. forduló
Girona - Valladolid
aug. 17. 22:15
Spanyol Bajnokság - 1. forduló
Betis - Levante
aug. 17. 20:00
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Cádiz - Almería
aug. 17. 22:00
Spanyol Másodosztály - 1. forduló
Albacete - Deportivo La Coruna
aug. 12. 22:00
Spanyol Szuperkupa - döntő
Sevilla - FC Barcelona
1:2 (1:1)
jún. 24. 18:30
Spanyol harmadosztály - feljutásért, döntő
FC Cartagena - Extremadura
0:0
jún. 23. 18:30
Spanyol harmadosztály - feljutásért, döntő
Villarreal II - Elche
2:1 (0:0)
jún. 17. 18:30
Spanyol harmadosztály - feljutásért, döntő
Extremadura - FC Cartagena
1:0 (1:0)
jún. 16. 18:30
Spanyol harmadosztály - feljutásért, döntő
Elche - Villarreal II
2:0 (0:0)
jún. 16. 20:30
Spanyol Másodosztály - feljutásért, döntő
Valladolid - Numancia
1:1 (0:0)
jún. 13. 20:30
Spanyol Másodosztály - feljutásért, döntő
Numancia - Valladolid
0:3 (0:1)
jún. 10. 16:00
Spanyol harmadosztály - feljutásért, elődöntő
Sporting Gijón II - Elche
1:2 (0:0)
jún. 10. 18:30
Spanyol harmadosztály - feljutásért, elődöntő
FC Cartagena - Celta Vigo II
1:0 (1:0)
jún. 10. 12:00
Spanyol harmadosztály - feljutásért, elődöntő
Villarreal II - Fuenlabrada
2:0 (1:0)
jún. 10. 12:00
Spanyol harmadosztály - rájátszás, döntő
Rayo Majadahonda - Mallorca
0:1 (0:1)
jún. 10. 20:30
Spanyol Másodosztály - feljutásért, elődöntő
Sporting Gijón - Valladolid
1:2 (0:2)
jún. 9. 16:00
Spanyol harmadosztály - feljutásért, elődöntő
Mirandés - Extremadura
0:2 (0:1)
jún. 9. 18:00
Spanyol Másodosztály - feljutásért, elődöntő
Zaragoza - Numancia
1:2 (0:0)
jún. 7. 20:30
Spanyol Másodosztály - feljutásért, elődöntő
Valladolid - Sporting Gijón
3:1 (3:0)