Főoldal » Meccsek » 2024. február 14. » Millwall - Ipswich

Millwall - Ipswich 0:4 (0:3)

Angol Bajnokság mérkőzés, 32. forduló - 2024. február 14. 21:00
Helyszín: The Den (London)

Nathan Broadhead ('24, 0-1), Wes Harding ('32, öngól, 0-2), Kieffer Moore ('45+1, 0-3), Ali Al-Hamadi ('90+3, 11-esből, 0-4)

• Bartosz Bialkowski az egyetlen a mezőnyből, aki hét Millwall - Ipswich mérkőzésen is szerepelt.
  • A Millwall már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2024. január 1-jén sikerült ellenfelet legyőzniük (a Bristol City csapatát).

Millwall utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Ipswich utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Ipswich győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Millwall csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Millwall stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Millwall kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ipswich háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ipswich az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Millwall 4 győzelmet, 4 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ipswich pedig idegenben hatszor nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ipswich szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Millwall olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Norwich, a Queens Park vagy a Stoke. Az Ipswich pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Middlesbrough, a Sheffield Wednesday vagy a Watford. Az Ipswich erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Millwall olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Coventry, a Southampton vagy a Leeds United. Az Ipswich gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Preston, a West Bromwich vagy a Leeds United. Az Ipswich csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Millwall 218., Ipswich 133. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ipswich jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Ipswich nyeri ezt a találkozót.