Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 13. » Mexikó - Üzbegisztán

Mexikó - Üzbegisztán 3:3 (1:2)

Barátságos mérkőzés - 2023. szeptember 13. 02:00
Helyszín: Mercedes-Benz Stadium (Atlanta, Georgia)

Bobur Abdukhalikov ('18, 0-1), Raúl Jiménez ('21, 1-1), Azizbek Turgunbayev ('45+1, 1-2), Raúl Jiménez ('81, 2-2), Carlos Antuna ('88, 3-2), Otabek Shukurov ('90+2, 3-3)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Mexikó utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Üzbegisztán utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Üzbegisztán győzelem
Az elmúlt fél évben Mexikó négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Üzbegisztán egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Mexikó sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Mexikó 3 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Üzbegisztán pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát Mexikó jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Mexikó olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Costa Rica, az Irak. Az Üzbegisztán pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kamerun vagy a Maldív-szigetek. Mexikó erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Mexikó olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kolumbia, a Katar vagy a Svédország. Az Üzbegisztán gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Grúzia, a Jordánia vagy az Amerikai Egyesült Államok. Mexikó csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mexikó 801., Üzbegisztán 1711. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Mexikó jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus Mexikó válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.