Főoldal » Meccsek » 2021. május 9. » Mérida AD - Atlético Baleares

Mérida AD - Atlético Baleares 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 3-án is volt Mérida AD - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 2. fázis, 6. forduló - 2021. május 9. 12:00

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Atlético Baleares győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Baleares csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Mérida AD kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Mérida AD jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Badajoz, a Navalcarnero vagy a Socuéllamos. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense, a Don Benito vagy a Getafe II. A Mérida AD erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarrobledo, az Extremadura vagy a Villanovense. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, az Inter de Madrid vagy az Atlético Madrid II. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1639., Atlético Baleares 1107. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mérida AD csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.