Főoldal » Meccsek » 2016. március 27. » Melilla - Almería II

Melilla - Almería II 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 24-én is volt Almería II - Melilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2016. március 27. 11:00

Nacho Aznar ('10, 1-0)

Korábbi Melilla - Almería II mérkőzések:

Melilla győzelem

2015. nov. 8. 1:1 (0:0)
Almería II győzelem

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Melilla kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Melilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 4 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Melilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. Az Almería II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella. A Melilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras, a Granada II vagy az UCAM Murcia. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Roque, a Betis II vagy a La Hoya Lorca. A Melilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Melilla 1206., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Melilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.