Főoldal » Meccsek » 2024. február 24. » Melgar - Unión Comercio

Melgar - Unión Comercio 2:1 (1:1)

Perui Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2024. február 24. 23:30
Helyszín: Estadio de la Universidad Nacional San Agustín (Arequipa)

Bernardo Cuesta ('36, 11-esből, 1-0), Marlon De Jesús ('45+5, 11-esből, 1-1), Brian Blando ('90+8, 2-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Bernardo Cuesta és Alexis Arias összesen hat Melgar - Unión Comercio mérkőzésen szerepeltek.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Melgar utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Unión Comercio utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Unión Comercio győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Melgar csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Melgar stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Melgar csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Melgar egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Comercio egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Melgar sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melgar 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Comercio pedig idegenben egyszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Melgar jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melgar olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Carlos Manucci. Az Unión Comercio pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Grau. A Melgar erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melgar olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cusco. Az Unión Comercio gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Los Chankas. A Melgar csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Melgar 1239., Unión Comercio 2722. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melgar jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Melgar csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.