Főoldal » Meccsek » 2024. április 24.

Meccsek - 2024. április 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. április 24.)


4 mérkőzés
ápr. 24. 20:45
Wolverhampton - Bournemouth
0:1 (0:1)
ápr. 24. 21:00
Everton - Liverpool
2:0 (1:0)
ápr. 24. 21:00
Manchester United - Sheffield United
4:2 (1:1)
ápr. 24. 21:00
Crystal Palace - Newcastle United
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 20:00
Nyíregyháza - Ferencváros
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 21:00
Atalanta - Fiorentina
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 24. 19:00
Lorient - Paris St. Germain
1:4 (0:2)
ápr. 24. 21:00
Olympique Marseille - Nice
2:2 (1:1)
ápr. 24. 21:00
AS Monaco - Lille
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 24. 18:45
Twente - Almere City
3:1 (1:0)
ápr. 24. 21:00
Ajax - Excelsior Rotterdam
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 24. 20:45
Coventry - Hull
2:3 (1:2)
6 mérkőzés
ápr. 24. 00:00
Caracas - Rosario Central
1:1 (1:0)
ápr. 24. 00:00
Estudiantes - Gremio Porto Alegre
0:1 (0:0)
ápr. 24. 02:00
Liverpool FC - San Lorenzo
1:0 (0:0)
ápr. 24. 02:00
Atlético Mineiro - Penarol
3:2 (2:0)
ápr. 24. 02:30
Colo Colo - Alianza Lima
0:0
ápr. 24. 04:00
Atlético Junior - Quito
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 24. 15:00
Gazovik Orenburg - Dinamo Moszkva
1:2 (0:0)
ápr. 24. 19:30
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazan
0:2 (0:0)
ápr. 24. 19:30
FK Krasnodar - Baltika Kaliningrad
3:2 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 24. 00:00
Unión La Calera - Cruzeiro
0:0
ápr. 24. 02:00
Deportivo Garcilaso - Cuiabá
1:1 (0:0)
ápr. 24. 02:30
Argentinos Juniors - Corinthians
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 24. 15:45
Universitatea Cluj - CSMS Iasi
1:0 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Farul Constanta - Rapid Bukarest
3:1 (1:1)
ápr. 24. 20:45
Sepsi - Steaua Bukarest
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 24. 19:30
Trabzonspor - Fatih Karagümrük
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 24. 20:30
Anderlecht - Cercle Brugge
3:0 (2:0)
ápr. 24. 20:30
Club Brugge - Genk
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 24. 18:30
Austria Klagenfurt - Salzburg
4:3 (0:2)
ápr. 24. 18:30
Hartberg - LASK Linz
1:2 (1:1)
ápr. 24. 20:30
Rapid Wien - Sturm Graz
1:3 (1:3)
1 mérkőzés
ápr. 24. 19:00
Saarbrücken - Rot-Weiss Essen
1:1 (0:1)
ápr. 24. 02:00
Brusque - Mirassol
3:1 (1:0)
ápr. 24. 15:00
Tyumen - Chernomorets Novorossisk
1:1 (1:1)
ápr. 24. 16:00
Alania Vladikavkaz - Kuban Krasnodar
3:0 (0:0)
ápr. 24. 16:00
Volgar Astrakhan - Torpedo Moszkva
1:1 (0:1)
ápr. 24. 16:30
Akron - Leningradets
0:0
ápr. 24. 17:00
Sokol Saratov - Yenisey
0:2 (0:2)
ápr. 24. 17:00
Neftekhimik - Shinnik
1:2 (1:1)
ápr. 24. 18:00
Khimki - Kamaz
1:0 (0:0)
ápr. 24. 18:30
Makhachkala - Arsenal-Tula
0:0
3 mérkőzés
ápr. 24. 16:00
Lamia - PAOK Saloniki
1:1 (1:0)
ápr. 24. 18:30
Aris Saloniki - Olympiakos Pireus
1:1 (0:0)
ápr. 24. 19:30
AEK Athen - Panathinaikosz
3:0 (2:0)
ápr. 24. 04:15
CF América - Pachuca
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 24. 19:00
AIK - Värnamo
2:0 (2:0)
ápr. 24. 19:00
IFK Göteborg - Häcken
0:1 (0:1)
ápr. 24. 19:00
Brommapojkarna - Sirius
1:1 (0:0)
ápr. 24. 19:30
Stade Nyonnais - FC Vaduz
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 24. 18:00
Viktoria Plzen - Zlín
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 24. 16:00
Radnicki Kragujevac - Vojvodina
0:1 (0:0)
ápr. 24. 19:00
Crvena Zvezda - Partizan
2:0 (2:0)
28 mérkőzés
ápr. 24. 18:00
Strindheim - Molde
1:2 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Pors Grenland - Odd Grenland
0:1 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Floya - Tromso
0:6 (0:2)
ápr. 24. 18:00
Junkeren - Bodo/Glimt
0:2 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Hodd - Aalesund
1:0 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Froya - Sogndal
2:2 / tizenegyesekkel 5:6 (1:1)
ápr. 24. 18:00
Askoy - Brann
2:5 (2:2)
ápr. 24. 18:00
Elverum - Ham-Kam
2:4 (1:3)
ápr. 24. 18:00
Ullensaker/Kisa - Rosenborg
1:3 (1:2)
ápr. 24. 18:00
Baerum - Stabaek
0:5 (0:3)
ápr. 24. 18:00
Kjelsas - Kongsvinger
3:2 (1:2)
ápr. 24. 18:00
Rade - Moss
2:1 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Melhus - Ranheim
1:5 (0:4)
ápr. 24. 18:00
Stjördals-Blink - Levanger
0:1 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Traeff - Kristiansund
1:2 (1:1)
ápr. 24. 18:00
Torvastad - Viking
3:4 (1:2)
ápr. 24. 18:00
Eidsvold - Mjondalen
1:0 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Skjervoy - Alta
0:1 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Stord - Lysekloster
0:4 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Bjarg - Asane
0:3 (0:2)
ápr. 24. 18:00
Vard - Sandnes Ulf
0:4 (0:3)
ápr. 24. 18:00
Mandalskameratene - Bryne
0:7 (0:2)
ápr. 24. 18:00
Flekkeroy - Egersunds
0:1 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Fram Larvik - FK Arendal
0:3 (0:2)
ápr. 24. 18:00
Frigg - KFUM Oslo
0:3 (0:1)
ápr. 24. 19:00
Tromsdalen - Lyn
3:1 (1:0)
ápr. 24. 19:00
Jerv - Stromsgodset
0:3 (0:2)
ápr. 24. 19:05
Strommen - Lilleström
4:5 (0:4)
ápr. 24. 12:00
Yokohama F. Marinos - Ulsan Hyundai
3:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
ápr. 24. 21:15
AVS - FC Porto II
0:2 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Wisla Plock - Miedz Legnica
2:1 (0:1)
ápr. 24. 18:00
Znicz Pruszkow - Arka Gdynia
2:0 (0:0)
ápr. 24. 20:30
Lechia Gdansk - Polonia Warszawa
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 24. 18:00
KF Tiranë - Kukësi
1:0 (1:0)
ápr. 24. 18:00
Vllaznia - Egnatia Rrogozhine
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 24. 17:00
Karmiotissa - Othellos Athienou
6:6 (1:4)
ápr. 24. 18:00
AEL Limassol - Nea Salamina
5:4 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 18:00
SJK - HJK Helsinki
3:3 (1:1)
ápr. 24. 00:00
Ferro Carril Oeste - Alvarado
3:0 (1:0)
9 mérkőzés
ápr. 24. 12:00
Nara Club - Sanfrecce Hiroshima
0:6 (0:1)
ápr. 24. 12:00
Kataller Toyama - Shimizu
0:0
ápr. 24. 12:00
Fagiano Okayama - Yokohama FC
3:3 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
ápr. 24. 12:00
Ryukyu - Gamba Osaka
2:1 (1:0)
ápr. 24. 12:00
Parceiro Nagano - Kyoto Sanga
3:2 (0:0)
ápr. 24. 12:00
Thespa Kusatsu - Kashiwa Reysol
1:3 (0:3)
ápr. 24. 12:00
Blaublitz Akita - Shonan Bellmare
2:1 (0:0)
ápr. 24. 12:00
Roasso Kumamoto - Sagan Tosu
0:1 (0:1)
ápr. 24. 12:30
Gainare Tottori - Urawa Red Diamonds
2:5 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 24. 17:45
Ludogorets - Hebar 1918
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 20:00
Solihull Moors - Halifax
4:2 (3:1)
1 mérkőzés
ápr. 24. 20:00
ND Gorica - Beltinci
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 24. 16:00
Zvijezda '09 Brgule - Tuzla City
3:2 (1:1)
ápr. 24. 18:00
Borac Banja Luka - Posusje
1:0 (0:0)
ápr. 24. 20:30
Zrinjski - FK Sarajevo
4:3 (3:1)
ápr. 24. 16:00
Viitorul Selimbar - Miercurea Ciuc
2:2 (1:1)
ápr. 24. 18:00
Mioveni - Unirea Slobozia
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 24. 15:00
Qabala - Zira
0:2 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Karabakh - Neftchi
4:1 (1:0)
ápr. 24. 16:30
Tala'ea El Geish - ENPPI
1:0 (0:0)
ápr. 24. 19:00
Pyramids - National Bank of Egypt
3:2 (1:0)
ápr. 24. 19:00
Al Mokawloon - Zamalek
elhalasztva
ápr. 24. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya
3:2 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 24. 17:30
Umm-Salal - Al Duhail
2:0 (0:0)
ápr. 24. 17:30
Al Shamal - Al-Sadd
0:4 (0:2)
ápr. 24. 17:30
Al-Wakra - Al-Gharrafa
2:4 (0:1)
ápr. 24. 17:30
Al-Rayyan - Al Ahli Doha
4:1 (1:1)
ápr. 24. 17:30
Al Arabi Doha - Markhiya
1:2 (1:1)
ápr. 24. 17:30
Al Mu'aidar - Qatar SC
3:5 (2:3)
4 mérkőzés
ápr. 24. 21:15
KÁ Hafnarfjördur - KR Reykjavik
2:9 (1:3)
ápr. 24. 21:15
Valur - Hafnarfjördur
3:0 (2:0)
ápr. 24. 21:15
Thróttur Reykjavík - Kopavogur
1:2 (0:1)
ápr. 24. 22:00
Augnablik - Stjarnan
1:2 (0:1)
ápr. 24. 18:30
Hoyvík - Vikingur Gota
1:3 (0:0)
ápr. 24. 18:30
Suduroy - TB Tvoroyri
0:2 (0:0)
ápr. 24. 18:30
B71 - AB Argir
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
ápr. 24. 19:30
Klaksvík - HB Torshavn
2:3 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 24. 02:40
Tigres FC - Cúcuta
1:0 (0:0)
ápr. 24. 22:30
Real Cartagena - Atlético Huila
3:1 (2:0)
ápr. 24. 23:00
Jaguares de Córdoba - Llaneros FC
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 24. 20:00
Jeunesse Esch - Swift Hesperange
0:2 (0:0)
ápr. 24. 20:00
Hostert - Mondorf-les-Bains
1:2 (0:0)
ápr. 24. 20:00
Progres Niedercorn - Differdange
2:0 (0:0)
ápr. 24. 20:00
Yellow Boys Weiler - UNA Strassen
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 24. 17:30
Jaro - KäPa
4:2 (2:0)
ápr. 24. 17:30
PK-35 Vantaa - Turku
1:1 (0:0)
ápr. 24. 17:30
JäPS - SalPa Salo
2:3 (1:2)
ápr. 24. 17:30
KTP Kotka - SJK Akatemia
5:1 (3:1)
ápr. 24. 17:30
MP Mikkeli - Jippo
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 24. 18:00
Zimbru - Sheriff Tiraspol
1:0 (0:0)
ápr. 24. 18:00
Petrocub - CSF Balti
5:1 (2:1)
4 mérkőzés
ápr. 24. 17:00
Panevezys - Dziugas Telsiai
elhalasztva
ápr. 24. 18:00
Kauno Zalgiris - Banga
0:3 (0:2)
ápr. 24. 19:00
Zalgiris Vilnius - Dainava Alytus
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 20:30
Inter Club d'Escaldes - Pas de la Casa
3:3 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 22:00
Belouizdad - USM Alger
0:0
ápr. 24. 20:45
Juvenes/Dogana - Domagnano
3:2 (0:0)
ápr. 24. 20:45
Folgore / Falciano - Fiorentino
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 24. 17:00
Arbil - Al Talaba
elhalasztva
ápr. 24. 03:00
Real Espana - Génesis
2:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
157
13 (8%)
80 (51%)
225
157
14 (9%)
77 (49%)
224
158
15 (9%)
69 (44%)
213
155
15 (10%)
66 (43%)
207
   Robi70
154
15 (10%)
66 (43%)
207
155
12 (8%)
72 (46%)
204
158
13 (8%)
68 (43%)
201
   Koist
158
13 (8%)
68 (43%)
201
152
12 (8%)
70 (46%)
200
158
7 (4%)
81 (51%)
197

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont