Főoldal » Meccsek » 2024. április 14.

Meccsek - 2024. április 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. április 14.)


4 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Las Palmas - Sevilla
0:2 (0:1)
ápr. 14. 16:15
Granada - Alavés
2:0 (2:0)
ápr. 14. 18:30
Athletic Bilbao - Villarreal
1:1 (0:0)
ápr. 14. 21:00
Real Sociedad - Almería
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Liverpool - Crystal Palace
0:1 (0:1)
ápr. 14. 15:00
West Ham United - Fulham
0:2 (0:1)
ápr. 14. 17:30
Arsenal - Aston Villa
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
MTK - Diósgyőr
1:1 (1:0)
ápr. 14. 16:30
ZTE - Ferencváros
2:3 (0:2)
ápr. 14. 18:45
Mezőkövesd - Puskás Akadémia
0:4 (0:3)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Napoli - Frosinone
2:2 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Sassuolo - AC Milan
3:3 (2:1)
ápr. 14. 20:45
Inter - Cagliari
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 15:30
Darmstadt - Freiburg
0:1 (0:1)
ápr. 14. 17:30
Bayer Leverkusen - Werder Bremen
5:0 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza
0:1 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Budafok - Győri ETO
2:1 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Mosonmagyaróvár - Budapest Honvéd
0:2 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Szeged 2011 - Szombathelyi Haladás
2:1 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Gyirmót - BVSC-Zugló
2:1 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Soroksár - Siófok
2:0 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Ajka - Csákvár
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Le Havre - Nantes
0:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Clermont - Montpellier HSC
1:1 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Lyon - Brest
4:3 (1:0)
ápr. 14. 13:30
Magdeburg - Hamburger SV
2:2 (2:0)
ápr. 14. 13:30
Braunschweig - Hannover 96
0:0
ápr. 14. 13:30
St. Pauli - Elversberg
3:4 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 14. 12:15
Heracles - Heerenveen
0:2 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Fortuna Sittard - Feyenoord
0:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Utrecht - Go Ahead Eagles
2:1 (1:1)
ápr. 14. 16:45
Ajax - Twente
2:1 (0:1)
ápr. 14. 20:00
Nijmegen - Zwolle
2:2 (0:1)
ápr. 14. 14:00
Real Oviedo - Mirandés
1:1 (1:0)
ápr. 14. 16:15
Albacete - Tenerife
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:15
FC Andorra - Eibar
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Zaragoza - Elche
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Burgos - Racing Santander
2:1 (1:1)
ápr. 14. 21:00
Racing Ferrol - Huesca
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 16:15
Venezia - Brescia
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:30
Estrela - Rio Ave
2:2 (1:1)
ápr. 14. 19:00
Arouca - Boavista Porto
2:1 (2:0)
ápr. 14. 19:00
Portimonense - Casa Pia
2:2 (2:1)
ápr. 14. 21:30
Benfica - Moreirense
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 13:15
FK Ural - Dinamo Moszkva
2:1 (1:1)
ápr. 14. 15:45
Fakel - FK Rostov
0:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Sovjetov - Rubin Kazan
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Botosani - U Craiova 1948
4:1 (0:1)
ápr. 14. 17:15
Dinamo Bukarest - CSMS Iasi
1:0 (0:0)
ápr. 14. 20:00
CFR Cluj - Steaua Bukarest
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Pendikspor - Istanbul Basaksehir
2:3 (1:1)
ápr. 14. 15:00
Hatayspor - Istanbulspor
0:3 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Rizespor - Antalyaspor
3:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Fatih Karagümrük - Fenerbahce
1:2 (1:0)
ápr. 14. 12:00
Atlético Baleares - UD Ibiza
0:1 (0:0)
ápr. 14. 12:00
AD Ceuta - Linares Deportivo
4:0 (2:0)
ápr. 14. 12:00
Real Murcia - Melilla
2:0 (2:0)
ápr. 14. 18:00
Huelva - Real Madrid II
1:0 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Atlético Madrid II - Málaga
0:1 (0:1)
ápr. 14. 20:00
Antequera - Atletico Sanluqueno
2:1 (2:0)
ápr. 14. 20:00
Castellón - Granada II
3:0 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 14. 02:00
Sao Paulo - Fortaleza
1:2 (0:0)
ápr. 14. 02:00
Fluminense - Bragantino
2:2 (1:0)
ápr. 14. 21:00
Atlético PR - Cuiabá
4:0 (3:0)
ápr. 14. 21:00
Atlético GO - Flamengo RJ
1:2 (0:1)
ápr. 14. 21:00
Vasco da Gama - Gremio Porto Alegre
2:1 (2:0)
ápr. 14. 22:00
Cruzeiro - Botafogo
3:2 (1:1)
ápr. 14. 23:30
EC Vitória - Palmeiras
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Club Brugge - Royal Antwerp
3:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Kortrijk - Sporting Charleroi
1:2 (1:0)
ápr. 14. 18:30
Anderlecht - Union St. Gilloise
2:1 (1:0)
ápr. 14. 19:15
Oud-Heverlee - Gent
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Ross County - Rangers FC
3:2 (0:1)
ápr. 14. 12:00
Osasuna II - Sabadell
2:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Tarazona - Gimnastic
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Ponferradina - SD Logronés
3:0 (3:0)
ápr. 14. 19:00
Celta Vigo II - Lugo
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Hartberg - Sturm Graz
1:3 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Rapid Wien - Austria Klagenfurt
1:1 (1:0)
ápr. 14. 11:00
Újpest II - Eger
3:1 (0:0)
ápr. 14. 11:00
Kisvárda II - Putnok
0:0
ápr. 14. 14:00
REAC - Cigánd
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Debreceni EAC - DVTK II
0:0
ápr. 14. 16:00
Salgótarján - Tiszaújváros
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Hatvan - Debreceni VSC II
0:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Karcag - Gyöngyös
3:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Sényő - Tiszafüred
0:0
8 mérkőzés
ápr. 14. 11:00
Ferencváros II - Érd
3:0 (0:0)
ápr. 14. 11:00
Paks II - PTE-PEAC
2:4 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Majos - Kaposvár
0:4 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Iváncsa - Dunaújváros
4:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Szekszárd - Szentlőrinc
0:0
ápr. 14. 16:00
Dunaföldvár - Vidi II
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Nagykanizsai TE - Gárdony
2:0 (0:0)
ápr. 14. 16:30
MTK II - Mohács
0:0
8 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
FC Dabas - Békéscsabai Előre
0:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
BKV Előre - ESMTK
0:3 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Monor - Cegléd
4:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Pénzügyőr - Szolnoki MÁV
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Martfű - Körösladány
3:4 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Füzesgyarmat - Vasas II
1:5 (0:0)
ápr. 14. 11:00
SC Sopron - Puskás Akadémia II.
2:1 (0:0)
ápr. 14. 11:00
Győri ETO II - ZTE II
4:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Komárom - Balatonfüredi FC
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Haladás VSE - Budaörs
4:6 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Csorna - Dorog
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Veszprém - Bicske
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Tatabánya - III. Kerületi TUE UPE
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)
ápr. 14. 14:30
Zorya Lugansk - Chernomorets Odessa
1:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Polessya - Kolos Kovalivka
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Regensburg - 1860 München
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Arminia Bielefeld - Rot-Weiss Essen
1:1 (1:0)
ápr. 14. 19:30
Freiburg II - Dynamo Dresden
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:15
Basel - Servette
2:1 (2:0)
ápr. 14. 16:30
Stade Lausanne-Ouchy - Winterthur
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
BSC Young Boys - Luzern
4:2 (1:2)
ápr. 14. 16:45
Venlo - Groningen
0:1 (0:0)
ápr. 14. 12:30
Sokol Saratov - Torpedo Moszkva
0:2 (0:2)
ápr. 14. 18:00
Kuban Krasnodar - Kamaz
1:2 (1:1)
ápr. 14. 18:30
Rodina Moszkva - Leningradets
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Panathinaikosz - Lamia
3:1 (1:1)
ápr. 14. 19:30
AEK Athen - Aris Saloniki
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 00:00
Huracán - Atlético Tucumán
4:0 (3:0)
ápr. 14. 21:00
Sarmiento - Platense
0:1 (0:1)
ápr. 14. 23:15
Gimnasia La Plata - Banfield
1:2 (1:0)
13 mérkőzés
ápr. 14. 01:30
Montréal - FC Cincinnati
2:1 (1:0)
ápr. 14. 01:30
Charlotte - Toronto FC
3:2 (1:0)
ápr. 14. 01:30
D.C. United - Orlando City
2:3 (1:1)
ápr. 14. 01:30
New York City - New England
2:0 (0:0)
ápr. 14. 02:30
Sporting Kansas City - Inter Miami
2:3 (1:1)
ápr. 14. 02:30
FC Dallas - Seattle Sounders
0:0
ápr. 14. 02:30
Minnesota United - Houston Dynamo
1:2 (0:1)
ápr. 14. 04:30
Vancouver Whitecaps - L. A. Galaxy
1:3 (0:0)
ápr. 14. 20:30
Atlanta United - Philadelphia
2:2 (0:0)
ápr. 14. 22:45
St. Louis City - Austin FC
1:0 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Latina - Turris
1:2 (1:1)
ápr. 14. 18:30
Casertana - Picerno
2:1 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Catania - Messina
1:0 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Monopoli - Taranto
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:30
Lódzki - Radomiak Radom
3:2 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Jagiellonia - Cracovia Krakow
1:3 (1:2)
ápr. 14. 17:30
Górnik Zabrze - Slask Wroclaw
2:0 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Fermana - Lucchese
2:1 (1:1)
ápr. 14. 14:00
Olbia - Pescara
0:3 (0:2)
ápr. 14. 14:00
Pineto - Juventus II
1:2 (1:1)
ápr. 14. 16:15
Entella - SPAL
1:2 (1:1)
ápr. 14. 16:15
Ancona 1905 - Sestri Levante
3:1 (1:1)
ápr. 14. 18:30
Gubbio - Pontedera
0:0
ápr. 14. 18:30
Carrarese - Rimini
3:0 (1:0)
ápr. 14. 20:45
Vis Pesaro - Perugia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 17:30
Podbrezová - Trnava
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
Hajduk Split - Osijek
1:2 (1:2)
ápr. 14. 19:00
Istra 1961 - Rijeka
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Lyngby - Hvidovre
1:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Vejle Boldklub - Randers
1:2 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Aarhus - Bröndby
2:2 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Midtjylland - FC Kobenhavn
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Norrköping - GAIS Göteborg
1:0 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Kalmar - IFK Göteborg
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Djurgarden - Sirius
2:0 (1:0)
ápr. 14. 14:15
Wil - Stade Nyonnais
0:0
4 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Banik Ostrava - Karvina
2:2 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Sigma Olomouc - Jablonec
1:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Zlín - FK Pardubice
1:1 (1:0)
ápr. 14. 18:00
Viktoria Plzen - Slavia Praha
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
Vojvodina - Backa Topola
3:2 (2:0)
ápr. 14. 16:30
Napredak - Radnik Surdulica
0:2 (0:1)
ápr. 14. 17:00
Crvena Zvezda - Zeleznicar Pancevo
3:0 (1:0)
ápr. 14. 19:15
Cukaricki - Partizan
3:2 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Giana Erminio - Triestina
0:1 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Mantova - Vicenza
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Viking - Brann
1:1 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Molde - Kristiansund
2:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Odd Grenland - Sandefjord
2:2 (1:1)
ápr. 14. 17:00
Rosenborg - Ham-Kam
1:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Tromso - Haugesund
0:1 (0:1)
ápr. 14. 19:15
Lilleström - Bodo/Glimt
0:5 (0:1)
ápr. 14. 10:30
Sturm Graz II - Horn
2:1 (1:1)
ápr. 14. 10:30
Lafnitz - Amstetten
2:2 (0:0)
ápr. 14. 12:00
Pacos de Ferreira - Nacional
1:1 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Mafra - Feirense
0:0
ápr. 14. 16:30
Leixőes - Uniao Torreense
1:1 (0:1)
ápr. 14. 16:30
FC Porto II - UD Oliveirense
0:1 (0:0)
ápr. 14. 21:30
Marítimo - Santa Clara
0:0
ápr. 14. 12:40
Lechia Gdansk - Nieciecza
3:1 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Znicz Pruszkow - Tychy
2:3 (1:1)
ápr. 14. 18:00
Podbeskidzie - Polonia Warszawa
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 18:00
Dinamo Tiranë - Erzeni Shijak
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Paphos FC - APOEL Nikosia
0:2 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Aris Limassol - AEK Larnaka
0:1 (0:0)
ápr. 14. 18:30
Anorthosis - Omonia Nikosia
0:2 (0:0)
ápr. 14. 00:00
Alvarado - Deportivo Maipú
0:1 (0:0)
ápr. 14. 00:10
All Boys - Talleres Remedios
1:0 (0:0)
ápr. 14. 02:10
Deportivo Morón - Colón
0:2 (0:2)
ápr. 14. 19:30
Tristán Suárez - Quilmes
1:3 (0:1)
ápr. 14. 20:00
Arsenal FC - San Telmo
0:0
ápr. 14. 20:30
Guillermo Brown - Chacarita Juniors
0:3 (0:2)
ápr. 14. 21:00
Racing Córdoba - Ferro Carril Oeste
1:1 (1:0)
ápr. 14. 23:00
Club Atlético Güemes - GyE Jujuy
1:1 (0:0)
ápr. 14. 13:30
Waasland-Beveren - Beerschot-Wilrijk
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:00
Standard Liege II - Seraing United
1:2 (1:0)
ápr. 14. 19:15
Patro Eisden - KV Oostende
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 14. 08:00
Gamba Osaka - Sagan Tosu
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Naftan Novopolotsk - Smorgon
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr
1:3 (0:2)
ápr. 14. 17:00
Dinamo Brest - FK Minsk
3:0 (1:0)
ápr. 14. 17:00
Valerenga - Stabaek
1:3 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 01:00
Pachuca - Club Guadalajara
0:1 (0:1)
ápr. 14. 03:05
CF América - Toluca
5:1 (3:1)
ápr. 14. 05:10
Monterrey - Tigres
3:3 (1:2)
2 mérkőzés
ápr. 14. 16:30
Varnsdorf - Zbrojovka Brno
4:1 (2:1)
ápr. 14. 13:00
Trelleborg - Sandviken
1:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Helsingborg - Utsikten
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:00
Igman Konjic - Posusje
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Bravo - Maribor
1:1 (1:1)
ápr. 14. 17:30
NS Mura - Koper
1:1 (1:0)
ápr. 14. 20:15
Domzale - Olimpija Ljubljana
1:3 (0:0)
ápr. 14. 12:30
Tuzlaspor - Göztepe Izmir
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Sanliurfaspor - Bandirmaspor
1:1 (0:1)
ápr. 14. 18:00
Kocaelispor - Giresunspor
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 18:30
Universidad de Chile - Coquimbo
1:1 (0:0)
ápr. 14. 18:30
O'Higgins - Huachipato
0:0
ápr. 14. 21:00
Nublense - Palestino
0:2 (0:1)
ápr. 14. 10:00
Unirea Slobozia - Buzau
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Fredericia - SonderjyskE
0:2 (0:1)
ápr. 14. 16:00
Ceramica Cleopatra - Al Masry
1:1 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Ismaily - Future
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 14:30
Sabail - Kapaz
3:3 (0:2)
ápr. 14. 17:00
Sabah FK - Karabakh
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Parnu - Flora Tallinn
1:3 (0:3)
ápr. 14. 16:00
Nőmme Kalju - Paide
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 18:45
Hapoel Haifa - Maccabi Bnei Raina
2:0 (2:0)
ápr. 14. 19:00
Ashdod - Maccabi Netanya
0:0
ápr. 14. 07:00
Melbourne City - Perth Glory
8:0 (5:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Augnablik - Kormákur / Hvöt
5:2 (2:1)
ápr. 14. 17:00
Thor Akureyri - KFA
5:1 (3:0)
ápr. 14. 20:30
KFK Kópavogur - Vídir Gardur
0:3 (0:2)
ápr. 14. 14:00
AEK Athen II - Levadiakos
0:2 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Niki Volos - Makedonikos Neapolis
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Kalamata - Kallithea
0:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Ionikos Nikea - Ilioupoli
2:2 (1:0)
ápr. 14. 15:00
PAOK II - Anagennisi Karditsa
2:0 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Kampaniakos Chalastra - Iraklis 1908
0:1 (0:1)
ápr. 14. 15:00
Aiolikos - Kozani
0:0
ápr. 14. 16:00
HB Torshavn - Klaksvík
1:0 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Vikingur Gota - Skála
2:1 (0:0)
ápr. 14. 18:00
EB Streymur - Fuglafjordur
5:0 (0:0)
ápr. 14. 20:00
Runavik - B36 Torshavn
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 14. 19:00
Kopavogur - Akranes
0:4 (0:0)
ápr. 14. 21:15
Fylkir Reykjavik - Valur
0:0
ápr. 14. 21:00
San Antonio Bulo Bulo - Club Bolívar
1:0 (1:0)
ápr. 14. 23:30
Gualberto Villarroel - The Strongest
0:2 (0:0)
ápr. 14. 07:00
Yokohama FC - Fujieda MYFC
2:0 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Renofa Yamaguchi - Thespa Kusatsu
4:0 (1:0)
ápr. 14. 07:00
Roasso Kumamoto - Ventforet Kofu
3:3 (2:3)
ápr. 14. 17:00
Dravinja - Beltinci
0:2 (0:0)
ápr. 14. 17:00
Jadran Dekani - Tolmin
0:0
ápr. 14. 18:00
Nafta - Brinje Grosuplje
3:4 (0:0)
ápr. 14. 00:00
Club Olimpia - Tacuary
2:1 (1:0)
ápr. 14. 23:30
Sportivo Luqueno - Libertad
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
West Armenia - Shirak
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 00:00
Melgar - Carlos Manucci
2:0 (0:0)
ápr. 14. 03:00
Sport Boys - Universitario
1:2 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 14. 16:00
Progres Niedercorn - RFCU Luxemburg
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Swift Hesperange - Mondorf-les-Bains
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Marisca Mersch - F91 Dudelange
3:4 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Jeunesse Esch - UNA Strassen
1:2 (0:0)
ápr. 14. 16:00
UT Pétange - Käerjéng
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Victoria Rosport - Mondercange
2:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Wiltz - Fola Esch
1:1 (0:0)
ápr. 14. 16:00
Schifflange - Differdange
0:4 (0:0)
ápr. 14. 18:00
Olympique Safi - Renaissance Berkane
1:2 (0:0)
ápr. 14. 20:00
Moghreb Tétouan - Ittihad Tanger
1:1 (0:0)
ápr. 14. 22:00
Chabab Mohammédia - Raja Casablanca
0:2 (0:0)
8 mérkőzés
ápr. 14. 01:00
Indy Eleven - Charleston Battery
2:4 (2:2)
ápr. 14. 03:00
El Paso Locomotive - Oakland Roots
2:3 (2:1)
ápr. 14. 04:00
Monterey Bay - Las Vegas Lights
3:1 (2:1)
ápr. 14. 04:30
Phoenix Rising - Colorado Springs
1:0 (0:0)
ápr. 14. 23:00
North Carolina - Birmingham Legion
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 13:30
Jayxun - Qiziriq
2:2 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Nasaf Qarshi - Navbahor
0:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Kokand-1912 - Sogdiana
0:2 (0:0)
ápr. 14. 16:15
Bunyodkor - Shortan
0:0
ápr. 14. 14:00
Bijelo Brdo - Sibenik
1:3 (1:2)
ápr. 14. 16:30
Solin - Vukovar
0:1 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Croatia Zmijavci - Cibalia Vinkovci
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
TS Galaxy - Chippa United
0:2 (0:1)
ápr. 14. 07:00
Suwon City - Daejeon Citizen
1:0 (0:0)
ápr. 14. 09:30
Incheon - Daegu
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 11:00
Taraz - Ordabasy
0:2 (0:2)
ápr. 14. 11:00
Akademiya Ontustik - Kyzyl-Zhar
1:2 (1:0)
ápr. 14. 13:00
Aktobe - Zhetysu
1:0 (1:0)
ápr. 14. 13:00
Yelimay Semey - Shakter Karaganda
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Struga - Bregalnica Stip
2:2 (1:0)
ápr. 14. 15:00
Rabotnicki - Vardar Skopje
2:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Shkendija - Sileks Kratovo
6:1 (1:1)
ápr. 14. 01:45
Cartaginés - AD San Carlos
3:1 (1:1)
ápr. 14. 02:00
Santos Guápiles - Herediano
0:4 (0:1)
ápr. 14. 04:30
Pérez Zeledón - Alajuelense
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 17:00
Zimbru - Petrocub
1:1 (0:1)
ápr. 14. 01:00
Angostura - Inter de Barinas
2:1 (0:1)
ápr. 14. 21:00
Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira
2:2 (1:0)
ápr. 14. 23:45
Deportivo Táchira - Carabobo
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 14. 12:00
Dziugas Telsiai - FA Siauliai
2:1 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Panevezys - Zalgiris Vilnius
1:2 (0:0)
ápr. 14. 17:25
Kauno Zalgiris - Dainava Alytus
1:0 (0:0)
ápr. 14. 14:00
Arsenal Tivat - Sutjeska Niksic
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 15:00
Valmieras - Liepaja
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 14. 11:00
Atlétic Club d'Escaldes - Ordino
1:0 (1:0)
ápr. 14. 13:30
FC Santa Coloma - Carroi
4:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Balzan - Sliema Wanderers
1:1 (1:0)
ápr. 14. 14:00
Birkirkara - Gudja United
2:0 (1:0)
ápr. 14. 16:15
Hibernians - Valletta
2:2 (0:1)
ápr. 14. 16:15
Naxxar Lions - Sirens
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 14. 21:30
WA Tlemcen - MC Alger
0:2 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Dukagjini - Llapi
1:1 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Fushë Kosova - Malisheva
1:3 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Fiorentino - Faetano
1:3 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Juvenes/Dogana - Cailungo
1:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
La Fiorita - Domagnano
2:0 (0:0)
ápr. 14. 15:00
Virtus - San Giovanni
4:1 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Sham Shui Po - Tai Po
0:1 (0:0)
ápr. 14. 09:00
Kitchee - North District
4:0 (2:0)
ápr. 14. 16:00
Olympique Béja - Gafsa
0:0
ápr. 14. 18:30
Monastir - ES Tunis
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 14. 14:00
Newroz - Zakho
0:2 (0:0)
ápr. 14. 16:30
Al Shorta - Al Minaa Basra
2:0 (0:0)
ápr. 14. 19:00
Amanat Baghdad - Al Zawra'a
1:2 (0:2)
ápr. 14. 01:00
Real Sociedad - Marathón
1:2 (0:1)
ápr. 14. 03:15
Real Espana - Victoria
0:1 (0:0)
ápr. 14. 23:00
Olancho - CD Olimpia
1:0 (0:0)
ápr. 14. 07:00
Jeonnam Dragons - Ansan Greeners
1:1 (0:1)
ápr. 14. 09:30
Chungnam Asan - Cheonan City
2:2 (0:0)
ápr. 14. 09:30
Suwon Blue Wings - Gimpo Citizen
2:1 (1:0)
ápr. 14. 12:00
Young Lions - Hougang United
3:2 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
370
44 (12%)
135 (36%)
490
370
45 (12%)
131 (35%)
487
369
41 (11%)
127 (34%)
459
369
40 (11%)
128 (35%)
456
5. Xxy
370
39 (11%)
130 (35%)
455
369
37 (10%)
133 (36%)
451
370
38 (10%)
130 (35%)
450
370
36 (10%)
135 (36%)
450
369
37 (10%)
124 (34%)
433
10. BeZo
370
37 (10%)
123 (33%)
431

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont