Főoldal » Meccsek » 2024. április 3.

Meccsek - 2024. április 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. április 3.)


3 mérkőzés
ápr. 3. 20:30
Arsenal - Luton
2:0 (2:0)
ápr. 3. 21:15
Manchester City - Aston Villa
4:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 17:15
Vasas - Paks
2:5 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Diósgyőr - Ferencváros
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 21:00
Fiorentina - Atalanta
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
ápr. 3. 21:10
Paris St. Germain - Stade Rennes
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 18:45
Heracles - Alkmaar
5:0 (3:0)
ápr. 3. 20:00
Utrecht - Zwolle
5:1 (0:0)
ápr. 3. 21:00
Heerenveen - Twente
3:3 (2:3)
1 mérkőzés
ápr. 3. 21:15
Guimaraes - FC Porto
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 3. 00:00
Millonarios - Flamengo RJ
1:1 (0:0)
ápr. 3. 00:00
Cobresal - Barcelona SC
1:1 (0:0)
ápr. 3. 02:00
The Strongest - Gremio Porto Alegre
2:0 (1:0)
ápr. 3. 02:30
Deportivo Táchira - River Plate
0:2 (0:0)
ápr. 3. 04:00
Universitario - Quito
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
2 mérkőzés
ápr. 3. 20:00
Universitatea Cluj - Hermannstadt
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Sivasspor - Fatih Karagümrük
1:0 (0:0)
ápr. 3. 19:30
Fenerbahce - Adana Demirspor
4:2 (1:1)
ápr. 3. 19:30
Konyaspor - Trabzonspor
1:3 (0:1)
ápr. 3. 19:30
Kayserispor - Kasimpasa
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 20:45
Leoben - Rapid Wien
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
ápr. 3. 20:30
FC Zürich - Winterthur
0:0
ápr. 3. 20:30
Servette - Stade Lausanne-Ouchy
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Olympiakos Pireus - Aris Saloniki
3:0 (1:0)
ápr. 3. 18:30
PAOK Saloniki - Lamia
3:1 (1:1)
ápr. 3. 20:00
Panathinaikosz - AEK Athen
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
ápr. 3. 01:30
New York City II - New York RB II
4:2 (3:1)
ápr. 3. 02:30
Lubbock Matadors - Foro
2:0 (0:0)
ápr. 3. 04:30
Central Valley Fuego - El Farolito
1:2 (1:1)
ápr. 3. 03:00
Columbus Crew - Tigres
1:1 (1:1)
ápr. 3. 03:00
New England - CF América
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
ápr. 3. 17:30
Wisla Kraków - Piast Gliwice
2:1 (2:0)
ápr. 3. 20:30
Pogon Szczecin - Jagiellonia
2:1 (0:0)
ápr. 3. 14:30
Juventus II - Entella
2:0 (1:0)
ápr. 3. 20:30
Rimini - Olbia
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Trnava - Podbrezová
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
0:1 (0:0)
ápr. 3. 19:00
Hajduk Split - Dinamo Zágráb
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Opava - Sparta Praha
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:55
Vozdovac - Partizan
2:3 (0:1)
ápr. 3. 18:30
Spartak Subotica - Radnicki Nis
1:2 (0:1)
ápr. 3. 19:00
Crvena Zvezda - IMT Novi Beograd
2:0 (1:0)
ápr. 3. 16:15
Triestina - Atalanta II
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 18:00
Dinamo Tiranë - Teuta Durres
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Kukësi - KF Tiranë
2:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Egnatia Rrogozhine - Vllaznia
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Ethnikos Achna - Doxa Katokopia
1:2 (1:1)
10 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Avispa Fukuoka - Kashima Antlers
1:0 (0:0)
ápr. 3. 12:00
Gamba Osaka - Kyoto Sanga
0:0
ápr. 3. 12:00
Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka
1:1 (1:1)
ápr. 3. 12:00
Shonan Bellmare - Tokyo Verdy
1:2 (1:0)
ápr. 3. 12:00
Machida Zelvia - Sanfrecce Hiroshima
1:2 (0:1)
ápr. 3. 12:00
Sagan Tosu - Vissel Kobe
0:0
ápr. 3. 12:00
Jubilo Iwata - Albirex Niigata
2:0 (0:0)
ápr. 3. 12:30
Consadole Sapporo - Nagoya Grampus
1:2 (1:0)
ápr. 3. 12:30
FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:30
Levski Krumovgrad - Hebar 1918
3:2 (2:0)
ápr. 3. 16:00
CSKA Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:2 (0:0)
ápr. 3. 18:30
Ludogorets - Levszki Szófia
5:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
ND Gorica - Radomlje
4:1 (1:1)
ápr. 3. 20:00
Koper - NS Mura
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
1:3 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Sloga Doboj - Zrinjski
0:0
ápr. 3. 13:00
Tuzlaspor - Ümraniyespor
1:1 (1:1)
ápr. 3. 16:00
Adanaspor - Eyüpspor
1:0 (0:0)
ápr. 3. 19:30
Kocaelispor - Göztepe Izmir
3:2 (0:1)
ápr. 3. 19:30
Altay Izmir - Bandirmaspor
0:6 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
Zira - Qabala
2:1 (0:0)
ápr. 3. 21:30
Zamalek - Baladiyyat Al Mehalla
elhalasztva
ápr. 3. 21:30
Future - Al Ahly
elhalasztva
ápr. 3. 22:00
Ismaily - Smouha
2:1 (0:1)
ápr. 3. 22:00
El Gounah - Al Mokawloon
1:2 (1:1)
ápr. 3. 22:00
Ceramica Cleopatra - ZED
1:1 (1:0)
ápr. 3. 21:00
Al-Shabab Riyadh - Al Riyadh
1:0 (1:0)
ápr. 3. 21:00
Al Fateh - Al Ittifaq
1:0 (0:0)
ápr. 3. 12:45
Perth Glory - Sydney FC
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Samtredia - Samgurali
2:0 (2:0)
ápr. 3. 17:00
Telavi - Gagra
1:0 (1:0)
ápr. 3. 19:00
Dinamo Tbilisi - Dila Gori
2:2 (1:0)
ápr. 3. 14:00
Panathinaikos II - Giouchtas
3:0 (2:0)
ápr. 3. 14:00
PAOK II - Kozani
4:2 (1:1)
ápr. 3. 14:00
Kampaniakos Chalastra - Aiolikos
0:1 (0:1)
ápr. 3. 14:00
Larisa - Levadiakos
2:2 (2:0)
ápr. 3. 14:00
Kalamata - Ilioupoli
0:1 (0:1)
ápr. 3. 01:05
Tapatío - Atlante
0:0
ápr. 3. 03:05
Cimarrones de Sonora - CA La Paz
2:1 (1:0)
10 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Fagiano Okayama - Yokohama FC
1:3 (0:3)
ápr. 3. 12:00
Shimizu - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
ápr. 3. 12:00
Blaublitz Akita - Mito Hollyhock
1:1 (0:1)
ápr. 3. 12:00
Renofa Yamaguchi - Roasso Kumamoto
1:2 (0:0)
ápr. 3. 12:00
Thespa Kusatsu - Oita Trinita
0:2 (0:1)
ápr. 3. 12:00
JEF United - Tochigi
8:0 (3:0)
ápr. 3. 12:00
Kagoshima - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
ápr. 3. 12:00
Vegalta Sendai - Ehime
1:2 (1:0)
ápr. 3. 12:00
Iwaki - Fujieda MYFC
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
Ararat Yerevan - Urartu
0:0
8 mérkőzés
ápr. 3. 20:00
Bettembourg - Swift Hesperange
2:3 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Rumelange - Jeunesse Esch
0:5 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Mondercange - Differdange
0:3 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Hostert - RFCU Luxemburg
1:0 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Norden - UNA Strassen
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Schifflange - Mondorf-les-Bains
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
ápr. 3. 19:30
Moroka Swallows - Orlando Pirates
1:1 (1:0)
ápr. 3. 19:30
Golden Arrows - SuperSport United
2:2 (0:2)
ápr. 3. 19:30
TS Galaxy - Royal AM
3:0 (0:0)
ápr. 3. 19:30
Chippa United - Ajax Cape Town
2:0 (1:0)
ápr. 3. 12:30
Gangwon - Daegu
3:0 (1:0)
ápr. 3. 12:30
FC Seoul - Sangju Sangmu
5:1 (4:0)
ápr. 3. 12:30
Gwangju - Incheon
2:3 (0:1)
ápr. 3. 12:30
Jeju - Jeonbuk
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Stauceni - Petrocub
1:4 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Zimbru - Milsami
1:3 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Arsenal Tivat - Rudar Pljevlja
4:2 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Jedinstvo BP - Decic
0:2 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Sutjeska Niksic - Jezero
2:1 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Mornar Bar - OFK Petrovac
1:0 (0:0)
ápr. 3. 18:30
Buducnost Podgorica - Mladost DG
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
ápr. 3. 17:45
Aluminium Arak - Havadar
1:1 (1:1)
ápr. 3. 18:00
Tractor Sazi - Sepahan
0:0
2 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
FS METTA/LU Riga - BFC Daugavpils
0:1 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Rigas FS - FS Jelgava
5:1 (4:0)
ápr. 3. 20:45
Tre Fiori - Virtus
0:2 (0:0)
ápr. 3. 20:45
Tre Penne - La Fiorita
1:3 (0:0)
ápr. 3. 23:00
Olancho - Victoria
3:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
146
18 (12%)
61 (42%)
212
146
19 (13%)
57 (39%)
209
3. Xxy
146
19 (13%)
53 (36%)
201
131
18 (14%)
54 (41%)
198
5. AltT
146
18 (12%)
51 (35%)
192
146
15 (10%)
58 (40%)
191
146
17 (12%)
52 (36%)
189
8. Tila
146
12 (8%)
63 (43%)
186
146
18 (12%)
47 (32%)
184
146
11 (8%)
63 (43%)
181

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont