Főoldal » Meccsek » 2023. december 9.

Meccsek - 2023. december 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2023. december 9.)


4 mérkőzés
dec. 9. 14:00
Alavés - Las Palmas
0:1 (0:1)
dec. 9. 16:15
Betis - Real Madrid
1:1 (0:0)
dec. 9. 18:30
Villarreal - Real Sociedad
0:3 (0:3)
dec. 9. 21:00
Mallorca - Sevilla
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
dec. 9. 13:30
Crystal Palace - Liverpool
1:2 (0:0)
dec. 9. 16:00
Manchester United - Bournemouth
0:3 (0:1)
dec. 9. 16:00
Sheffield United - Brentford
1:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Wolverhampton - Nottingham Forest
1:1 (1:1)
dec. 9. 16:00
Brighton & Hove Albion - Burnley
1:1 (0:1)
dec. 9. 18:30
Aston Villa - Arsenal
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 9. 13:15
MTK - Debreceni VSC
2:1 (1:0)
dec. 9. 15:45
ZTE - Újpest
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Hellas Verona - Lazio
1:1 (0:1)
dec. 9. 18:00
Atalanta - AC Milan
3:2 (1:1)
dec. 9. 20:45
Inter - Udinese
4:0 (3:0)
6 mérkőzés
dec. 9. 15:30
Werder Bremen - Augsburg
2:0 (1:0)
dec. 9. 15:30
Union Berlin - Mönchengladbach
3:1 (1:0)
dec. 9. 15:30
Wolfsburg - Freiburg
0:1 (0:0)
dec. 9. 15:30
Heidenheim - Darmstadt
3:2 (1:0)
dec. 9. 18:30
Borussia Dortmund - RB Leipzig
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 9. 17:00
Stade Rennes - AS Monaco
1:2 (0:0)
dec. 9. 21:00
Paris St. Germain - Nantes
2:1 (1:0)
36 mérkőzés
dec. 9. 13:30
Douvres - Chateauroux
1:5 (0:0)
dec. 9. 13:30
Reims Sainte-Anne - Dunkerque
1:1 (1:1)
dec. 9. 14:00
Geispolsheim 01 - Sochaux
0:4 (0:2)
dec. 9. 14:00
Ajaccio - US Orléans
1:2 (0:1)
dec. 9. 14:00
Angouleme - Bordeaux
0:1 (0:0)
dec. 9. 14:00
Thaon - Amiens SC
0:1 (0:0)
dec. 9. 14:00
Avoine OCC - Le Geldar
4:1 (0:0)
dec. 9. 14:00
Coulaines - Pau
1:5 (0:2)
dec. 9. 14:30
St-Philbert Gd Lieu - Laval
1:2 (0:0)
dec. 9. 15:00
Plessis Robinson - Angers
1:2 (1:1)
dec. 9. 15:00
St. Etienne - Nimes
0:1 (0:1)
dec. 9. 15:00
Quevilly - Dijon
3:1 (0:1)
dec. 9. 15:00
Stade Mayennais - Rodez
0:9 (0:0)
dec. 9. 15:00
Moulien - Fleury-Mérogis
1:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Lyon-Duchére - Thonon Évian
2:1 (0:0)
dec. 9. 17:00
Paris FC - Saint-Denis
3:1 (0:0)
dec. 9. 17:00
Saint-Meziery - Auxerre
1:4 (1:3)
dec. 9. 17:00
RC Calais - Caen
1:4 (1:0)
dec. 9. 17:00
Sarre-Union - Pontarlier
0:0
dec. 9. 17:00
Thionville Lusitanos - Annecy FC
2:1 (0:0)
dec. 9. 17:00
Saint-Priest - Domerat
3:0 (0:0)
dec. 9. 17:00
Golden Lion - Métropole Troyenne
3:2 (0:2)
dec. 9. 18:00
Martigues - Ales
1:2 (0:2)
dec. 9. 18:00
Garde Saint-Ivy Pontivy - Rouen
0:1 (0:0)
dec. 9. 18:00
Dinan-Léhon - Vitré
2:0 (0:0)
dec. 9. 18:00
Dieppe - Ergué-Gaberic
2:0 (0:0)
dec. 9. 18:00
Saint-Omer - Épinal
1:1 (1:0)
dec. 9. 18:00
Sarreguemines - Biesheim
3:0 (2:0)
dec. 9. 18:00
Revel - Blagnac
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
dec. 9. 18:00
Castanet - Romorantin
0:3 (0:0)
dec. 9. 19:00
AG Caennaise - Guingamp
0:1 (0:0)
dec. 9. 19:00
Chambéry - Grenoble
1:1 (1:1)
dec. 9. 19:00
Stade Briochin - Les Herbiers
1:2 (0:0)
dec. 9. 19:00
Bassin d'Arcachon - Trélissac
0:2 (0:1)
dec. 9. 20:00
Villenave - Libourne
2:4 (2:0)
dec. 9. 13:00
Hamburger SV - Paderborn
1:2 (1:1)
dec. 9. 13:00
Kaiserslautern - Hertha BSC
1:2 (1:0)
dec. 9. 13:00
Greuther Fürth - Magdeburg
1:1 (0:0)
dec. 9. 20:30
Osnabrück - St. Pauli
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 9. 18:45
Ajax - Sparta Rotterdam
2:1 (2:0)
dec. 9. 20:00
Zwolle - Nijmegen
1:3 (0:1)
dec. 9. 21:00
Alkmaar - Almere City
4:1 (1:0)
dec. 9. 16:15
Valladolid - Amorebieta
2:1 (0:1)
dec. 9. 21:00
Burgos - Mirandés
0:0
11 mérkőzés
dec. 9. 13:30
Sunderland AFC - West Bromwich
2:1 (0:0)
dec. 9. 13:30
Blackburn Rovers - Leeds United
0:2 (0:1)
dec. 9. 16:00
Leicester - Plymouth
4:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Norwich - Preston
0:0
dec. 9. 16:00
Queens Park - Hull
2:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Stoke - Sheffield Wednesday
0:1 (0:0)
dec. 9. 16:00
Cardiff - Millwall
1:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
Middlesbrough - Ipswich
0:2 (0:1)
dec. 9. 16:00
Watford - Southampton
1:1 (0:0)
dec. 9. 16:00
Huddersfield - Bristol City
1:1 (1:0)
dec. 9. 16:00
Rotherham - Swansea
1:2 (0:1)
7 mérkőzés
dec. 9. 14:00
Sampdoria - Lecco
2:0 (1:0)
dec. 9. 14:00
Bari - Südtirol
2:1 (1:1)
dec. 9. 14:00
Cremonese - Venezia
1:0 (0:0)
dec. 9. 14:00
Cittadella - Cosenza 1914
2:0 (2:0)
dec. 9. 14:00
Ascoli - Spezia
1:2 (0:1)
dec. 9. 14:00
Ternana - Feralpisalo
2:1 (1:0)
dec. 9. 16:15
Catanzaro - Pisa
2:0 (0:0)
dec. 9. 16:30
Portimonense - Famalicao
1:1 (0:1)
dec. 9. 19:00
Guimaraes - Sporting CP
3:2 (1:1)
dec. 9. 21:30
FC Porto - Casa Pia
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
1 mérkőzés
dec. 9. 19:45
Rapid Bukarest - Voluntari
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 11:30
Antalyaspor - Fatih Karagümrük
2:1 (2:1)
dec. 9. 14:00
Samsunspor - Kasimpasa
4:2 (2:0)
dec. 9. 17:00
Besiktas - Fenerbahce
1:3 (1:1)
dec. 9. 14:15
Granada II - Real Madrid II
1:1 (1:0)
dec. 9. 16:00
Alcoyano - Atlético Madrid II
0:3 (0:0)
dec. 9. 20:00
Córdoba - Castellón
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 16:00
Cercle Brugge - Royal Antwerp
1:3 (0:1)
dec. 9. 18:15
Sint-Truidense - Oud-Heverlee
1:1 (1:1)
dec. 9. 20:45
Gent - RWDM
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
dec. 9. 16:00
Rangers FC - Dundee FC
3:1 (3:1)
dec. 9. 16:00
Aberdeen - Heart of Midlothian
2:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Livingston - Hibernian
0:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
1:1 (0:0)
dec. 9. 16:00
St. Mirren - Ross County
2:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
Fuenlabrada - Real Sociedad II
1:1 (0:0)
dec. 9. 20:00
Celta Vigo II - Leonesa
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 14:30
Rapid Wien - Salzburg
0:1 (0:1)
dec. 9. 17:00
Austria Lustenau - LASK Linz
1:3 (1:0)
dec. 9. 17:00
Austria Klagenfurt - Austria Wien
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 9. 14:00
Hirnik Kriviy Rih - Zorya Lugansk
2:2 (2:1)
11 mérkőzés
dec. 9. 16:00
Blackpool - Carlisle
3:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Peterborough - Oxford United
3:0 (2:0)
dec. 9. 16:00
Bristol Rovers - Cheltenham
1:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Reading - Barnsley
1:3 (1:1)
dec. 9. 16:00
Leyton - Derby
0:3 (0:1)
dec. 9. 16:00
Exeter - Port Vale
0:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Northampton - Fleetwood
3:0 (2:0)
dec. 9. 16:00
Burton Albion - Stevenage
1:2 (1:1)
dec. 9. 16:00
Wigan - Lincoln City
0:0
dec. 9. 16:00
Wycombe - Shrewsbury
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
dec. 9. 14:00
Ulm - Borussia Dortmund II
1:1 (1:0)
dec. 9. 14:00
Lübeck - Ingolstadt
0:4 (0:3)
dec. 9. 14:00
Sandhausen - Waldhof Mannheim
3:0 (1:0)
dec. 9. 14:00
Freiburg II - Saarbrücken
0:4 (0:1)
dec. 9. 16:30
Aue - Duisburg
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 18:00
BSC Young Boys - St. Gallen
3:0 (2:0)
dec. 9. 18:00
Basel - Grasshoppers
0:1 (0:0)
dec. 9. 20:30
Lausanne - Servette
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 9. 22:00
Godoy Cruz - Platense
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 9. 22:00
Columbus Crew - Los Angeles FC
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
1:1 (1:1)
dec. 9. 17:30
Cracovia Krakow - Stal Mielec
2:2 (0:0)
dec. 9. 18:30
Crotone - Juve Stabia
1:1 (1:1)
dec. 9. 18:30
Giugliano - Nuova Monterosi
3:1 (1:0)
dec. 9. 20:45
Messina - Catania
1:0 (0:0)
dec. 9. 20:45
Turris - Latina
1:1 (0:1)
dec. 9. 16:15
Pontedera - Gubbio
2:1 (2:1)
dec. 9. 16:15
Pescara - Olbia
4:0 (3:0)
dec. 9. 16:15
Juventus II - Pineto
2:2 (0:0)
dec. 9. 18:30
SPAL - Entella
0:0
dec. 9. 20:45
Recanatese - Cesena
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Podbrezová - Slovan Bratislava
0:6 (0:4)
dec. 9. 15:00
Zemplín Michalovce - Skalica
1:1 (1:1)
dec. 9. 15:00
Zlate Moravce - FK Kosice
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
dec. 9. 16:00
Wimbledon - Swindon
4:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Tranmere - Newport
2:1 (0:1)
dec. 9. 16:00
Colchester - Crawley
1:2 (0:1)
dec. 9. 16:00
Morecambe - Stockport
1:1 (0:0)
dec. 9. 16:00
Grimsby - Crewe
2:1 (2:0)
dec. 9. 16:00
Notts - Walsall
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 9. 14:50
NK Gorica - Istra 1961
0:0
dec. 9. 17:00
Dinamo Zágráb - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 9. 15:30
AB Kobenhavn - Nordsjaelland
1:2 (0:2)
dec. 9. 19:00
Silkeborg - FC Kobenhavn
1:2 (0:2)
4 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Slovan Liberec - Zlín
5:3 (2:1)
dec. 9. 15:00
Sparta Praha - Jablonec
3:0 (3:0)
dec. 9. 15:00
Slovácko - Bohemians 1905
5:2 (2:2)
dec. 9. 18:00
Hradec Králové - Banik Ostrava
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 9. 16:15
Atalanta II - Padova
0:1 (0:1)
dec. 9. 18:30
Triestina - Giana Erminio
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 9. 16:00
Bodo/Glimt - Molde
0:1 (0:0)
dec. 9. 12:00
FC Porto II - AVS
2:3 (0:1)
dec. 9. 12:00
Pacos de Ferreira - Penafiel
2:1 (1:1)
dec. 9. 15:00
Tondela - Santa Clara
2:3 (1:1)
dec. 9. 16:30
Leixőes - Feirense
0:0
dec. 9. 19:00
Benfica II - Nacional
2:1 (0:1)
dec. 9. 15:00
Wisla Plock - Podbeskidzie
2:1 (1:0)
dec. 9. 17:30
Lechia Gdansk - Chrobry Glogów
1:0 (1:0)
dec. 9. 20:00
Resovia Rzeszów - Znicz Pruszkow
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 16:00
AEK Larnaka - Aris Limassol
2:1 (0:1)
dec. 9. 18:00
APOEL Nikosia - Zakakiou
3:1 (1:1)
dec. 9. 18:00
AEL Limassol - Doxa Katokopia
2:0 (1:0)
dec. 9. 16:00
Standard Liege II - Dender
0:4 (0:3)
dec. 9. 20:00
Club Brugge II - Anderlecht II
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 9. 16:30
Botev Vratsa - Levszki Szófia
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 9. 13:00
Sloga Doboj - Posusje
1:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
FK Sarajevo - GOSK Gabela
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Aluminij - Celje
1:3 (0:2)
5 mérkőzés
dec. 9. 22:00
Universidad de Chile - Nublense
3:1 (1:1)
dec. 9. 22:00
Copiapó - Everton FC
2:0 (2:0)
dec. 9. 22:00
O'Higgins - Palestino
0:1 (0:1)
dec. 9. 22:00
Magallanes - Coquimbo
2:3 (1:1)
dec. 9. 11:30
Bandirmaspor - Kocaelispor
0:3 (0:2)
dec. 9. 11:30
Bodrumspor - Tuzlaspor
1:1 (0:0)
dec. 9. 14:00
Ümraniyespor - Keciörengücü
2:0 (1:0)
dec. 9. 17:00
Sakaryaspor - Giresunspor
3:1 (2:0)
dec. 9. 16:00
Airdrieonians - Dunfermline
1:2 (0:1)
dec. 9. 16:00
Dundee United - Ayr
1:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
Queen's Park - Inverness
1:4 (1:1)
dec. 9. 16:00
Arbroath - Greenock Morton
1:2 (0:1)
dec. 9. 14:00
Galaxy - ASEC Mimosas
0:2 (0:0)
dec. 9. 17:00
Nouadhibou - Mazembe
0:0
dec. 9. 20:00
Wydad Casablanca - Simba
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 9. 12:00
Qabala - Kapaz
0:3 (0:1)
dec. 9. 14:00
Zira - Araz
0:0
3 mérkőzés
dec. 9. 17:00
Zamalek - Sagrada Esperanca
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 15:30
Al-Gharrafa - Al Shamal
1:1 (1:0)
dec. 9. 15:30
Al Duhail - Qatar SC
1:1 (1:0)
dec. 9. 17:30
Al-Sadd - Al-Rayyan
4:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
Al Ahli Jeddah - Al Raed
0:0
dec. 9. 19:00
Al Wehda - Al Akhdoud
2:0 (1:0)
dec. 9. 09:45
Sydney FC - Macarthur
0:2 (0:1)
dec. 9. 14:30
Scheveningen - Noordwijk
0:0
dec. 9. 14:30
Maassluis - Sparta Rotterdam II
0:1 (0:1)
dec. 9. 14:30
GVVV - Quick Boys
0:1 (0:0)
dec. 9. 15:00
Amsterdamsche - Hardenberg
2:2 (1:2)
dec. 9. 15:00
Rijnsburgse - Almere City II
1:2 (0:1)
dec. 9. 15:00
ADO '20 - Spakenburg
1:2 (0:2)
dec. 9. 15:30
Koninklijke - Lisse
1:4 (0:3)
dec. 9. 15:30
Katwijk - Assen
2:0 (1:0)
dec. 9. 18:00
De Treffers - Kozakken Boys
4:1 (1:0)
dec. 9. 15:00
Diagoras - Panathinaikos II
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 13:45
Hatta - Sharjah
1:4 (0:3)
dec. 9. 13:45
Khor Fakkan - Al-Nasr Dubai
3:1 (1:1)
dec. 9. 16:30
Ittihad Kalba - Al Ain
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 9. 11:00
Van - Shirak
4:0 (0:0)
dec. 9. 15:00
Urartu - Ararat-Armenia
1:3 (0:3)
6 mérkőzés
dec. 9. 15:00
Carmarthen - The New Saints
0:3 (0:3)
dec. 9. 15:00
Flint Mountain - South Gower
2:1 (1:0)
dec. 9. 15:00
Porthmadog - Buckley
0:2 (0:0)
dec. 9. 15:00
Haverfordwest County - Cardiff MU
1:1 (1:0)
dec. 9. 15:00
Caerau - Bala
1:4 (0:4)
dec. 9. 18:35
Flint - Connah's Quay
0:3 (0:1)
dec. 9. 15:00
Raja Casablanca - Khemis Zemamra
2:1 (0:0)
dec. 9. 18:00
JS Soualem - UTS Rabat
1:0 (0:0)
dec. 9. 16:00
Wiltz - Differdange
1:1 (0:0)
dec. 9. 16:00
UT Pétange - Marisca Mersch
4:1 (0:0)
dec. 9. 14:30
Polokwane City - Kaizer Chiefs
0:1 (0:0)
dec. 9. 16:45
Chippa United - Golden Arrows
2:0 (1:0)
dec. 9. 19:00
Orlando Pirates - TS Galaxy
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 9. 13:00
Rudar Pljevlja - Arsenal Tivat
2:0 (2:0)
dec. 9. 15:00
Decic - Jedinstvo BP
3:1 (1:0)
dec. 9. 16:00
Cliftonville - Glentoran
2:2 (1:1)
dec. 9. 16:00
Coleraine - Loughgall
3:2 (2:1)
dec. 9. 16:00
Linfield - Dungannon Swifts
4:3 (1:3)
4 mérkőzés
dec. 9. 12:30
Sepahan - Mes Rafsanjan
4:1 (0:0)
dec. 9. 13:00
Persepolis - Havadar
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 9. 14:00
Valletta - Hibernians
0:2 (0:1)
dec. 9. 14:00
Sliema Wanderers - Balzan
1:0 (1:0)
dec. 9. 17:00
Mosta - Floriana
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
dec. 9. 13:00
Malisheva - Liria Prizren
1:0 (0:0)
dec. 9. 13:00
Llapi - Ballkani
5:3 (0:0)
dec. 9. 13:00
Prishtina - Fushë Kosova
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 9. 08:00
Southern District - Sham Shui Po
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
dec. 9. 15:00
Magra - Chlef
1:1 (1:0)
dec. 9. 15:00
US Souf - Saoura
0:1 (0:0)
dec. 9. 18:00
ES Sétif - Biskra
2:2 (0:2)
dec. 9. 11:00
Eastern - Rangers FC
2:1 (1:0)
dec. 9. 15:00
Domagnano - Fiorentino
2:2 (0:0)
dec. 9. 15:00
Cosmos - Virtus
3:0 (1:0)
dec. 9. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Penne
0:2 (0:0)
dec. 9. 18:15
San Giovanni - Cailungo
5:0 (0:0)
dec. 9. 18:15
La Fiorita - San Marino Academy
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 9. 17:00
Arbil - Al-Quwa Al-Jawiya
1:4 (0:0)
dec. 9. 19:30
Al Talaba - Al Minaa Basra
0:1 (0:0)
dec. 9. 22:00
Marathón - Motagua
2:2 (0:2)
dec. 9. 11:15
MP Mikkeli - Kuopion
0:2 (0:1)
dec. 9. 12:00
Stjarnan - KR Reykjavik
2:2 (0:2)
dec. 9. 12:05
Muang Thong - Consadole Sapporo
1:1 (0:0)
dec. 9. 13:15
JäPS - Atlantis FC
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
300
38 (13%)
112 (37%)
414
299
36 (12%)
110 (37%)
400
3. 1.
299
39 (13%)
96 (32%)
387
300
31 (10%)
111 (37%)
377
5. Rati
299
34 (11%)
103 (34%)
376
300
29 (10%)
115 (38%)
375
7. Sió
299
31 (10%)
108 (36%)
371
300
30 (10%)
107 (36%)
364
   Koist
299
28 (9%)
112 (37%)
364
10. Robi70
297
25 (8%)
119 (40%)
363

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont