Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 28.

Meccsek - 2022. szeptember 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 28.)


szept. 28. 16:00
Budapest Honvéd II - FC Dabas
2:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Kecskeméti TE II - Szolnoki MÁV
2:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Dunaújváros - Szekszárd
3:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Cegléd - Újpest II
2:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Majos - Hódmezővásárhely
1:3 (0:0)
szept. 28. 16:00
Ferencváros II - ESMTK
1:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Paks II - Bánk
4:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Monor - Iváncsa
0:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Tatabánya - Kaposvár
0:0
szept. 28. 16:00
Balatonfüred - Győri ETO II
2:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Komárom - ZTE II
7:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Gyirmót II - Puskás Akadémia II.
0:5 (0:0)
szept. 28. 16:00
Érd - Kelen
3:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Veszprém - Nagykanizsai TE
2:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Vidi II - Budaörs
2:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Mór - III. Kerületi TUE UPE
0:5 (0:0)
szept. 28. 16:00
Teskánd - Zsámbék
5:1 (0:0)
szept. 28. 18:00
Bicske - Csorna
2:2 (0:0)
szept. 28. 16:00
Hatvan - Vasas II
3:2 (0:0)
szept. 28. 16:00
Füzesgyarmat - Putnok
3:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Békéscsabai Előre II. - DVSC-DEAC
5:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Pénzügyőr - Sényő
3:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Eger - Karcag
2:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Hajdúszoboszló - BKV Előre
1:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Kisvárda II - DVTK II
2:0 (0:0)
szept. 28. 16:00
Debreceni EAC - Körösladány
3:1 (0:0)
szept. 28. 16:00
Tiszaújváros - Tiszafüred
1:4 (0:0)
szept. 28. 16:00
BVSC-Zugló - Jászberény
4:0 (0:0)
7 mérkőzés
szept. 28. 15:00
Rapid Suceava - UTA Arad
0:1 (0:1)
szept. 28. 15:00
Jiul Petrosani - Otelul Galati
2:2 / tizenegyesekkel 0:3 (0:0)
szept. 28. 15:30
Scolar Resita - Mioveni
0:4 (0:2)
szept. 28. 15:30
Ocna Mures - Slatina
3:0 (2:0)
szept. 28. 17:45
Viitorul Selimbar - Petrolul Ploiesti
0:4 (0:0)
szept. 28. 20:30
Afumati - Rapid Bukarest
0:3 (0:3)
19 mérkőzés
szept. 28. 13:00
Pazarspor - Mazidagi Fosfatspor
1:0 (1:0)
szept. 28. 13:00
Adiyaman 1954 Spor - Bartinspor
1:0 (0:0)
szept. 28. 13:30
Kirsehir - Kilis
2:1 (0:0)
szept. 28. 13:30
Serik - 1954 Kelkit Belediye Hurriyet
1:0 (0:0)
szept. 28. 13:30
Nigde - Yomraspor
2:1 (1:1)
szept. 28. 13:30
Ankara Demirspor - Karaman
0:2 (0:1)
szept. 28. 13:30
Etimesgut - Yalovaspor
3:1 (0:0)
szept. 28. 14:00
Sariyer - Tepecik
3:0 (0:0)
szept. 28. 14:00
Nazilli - Sile Yildizspor
2:1 (2:0)
szept. 28. 14:00
Kusadasispor - Kartal Bulvarspor
0:1 (0:1)
szept. 28. 14:00
Catalca Spor - Sapanca Genclikspor
2:3 (0:0)
szept. 28. 14:00
Ergene Velimesespor - Elaziz
0:1 (0:0)
szept. 28. 16:30
Sanliurfaspor - Karsiyakaspor
4:2 (4:1)
szept. 28. 19:00
Bursaspor - Boyabat 1868 Spor
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 28. 02:00
Santos - Atlético PR
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 28. 15:00
Ilioupoli - Kallithea
1:2 (0:0)
szept. 28. 15:00
Kalamata - Proodeftiki
1:0 (0:0)
szept. 28. 15:00
Iraklis 1908 - Niki Volos
0:0
szept. 28. 15:00
Veria - PAE Chania
2:1 (0:0)
szept. 28. 15:00
Agios Nikolaos - Episkopi
0:0
szept. 28. 15:00
Tylikratis Lefkada - OF Ierapetra
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
szept. 28. 04:00
Seattle Sounders - FC Cincinnati
1:1 (0:1)
szept. 28. 20:00
Deportivo La Coruna - Talavera
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 28. 15:30
Trencianske Stankovce - Trnava
0:6 (0:5)
szept. 28. 15:30
Galanta - Puchov
0:6 (0:3)
1 mérkőzés
szept. 28. 18:00
Naestved - Silkeborg
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 28. 15:00
Radnicki Sremska Mitrovica - Partizan
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 28. 18:00
Tromsdalen - Bryne
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 28. 13:00
Butrinti Sarandë - Dinamo Tiranë
0:1 (0:0)
szept. 28. 15:00
Burreli - Tomori Berat
2:1 (1:0)
szept. 28. 15:00
Veleciku Koplik - KF Tiranë
0:3 (0:2)
szept. 28. 15:00
Lushnja - Tërbuni Pukë
2:0 (2:0)
szept. 28. 15:00
Shkumbini - Egnatia Rrogozhine
0:3 (0:1)
szept. 28. 15:00
Partizani Tirana - Oriku
0:0
5 mérkőzés
szept. 28. 17:00
Inter Turku - Haka
0:1 (0:0)
szept. 28. 17:00
HIFK Helsinki - Ilves
1:5 (1:3)
szept. 28. 17:00
Lahti - Vaasa
0:2 (0:2)
szept. 28. 17:00
SJK - Kuopion
3:1 (2:0)
szept. 28. 17:30
Mariehamn - Oulu
2:4 (0:1)
szept. 28. 00:00
Atlanta - Chaco For Ever
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 28. 16:00
Skofja Loka - Triglav
0:6 (0:3)
szept. 28. 18:00
Celje - Dravinja
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 28. 01:30
Nublense - Huachipato
2:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
szept. 28. 02:00
Atlético Rafaela - Colón
2:1 (0:1)
szept. 28. 00:05
Monterrey II - Mineros de Zacatecas
0:3 (0:1)
szept. 28. 02:05
Tlaxcala - Pumas Tabasco
1:0 (0:0)
szept. 28. 19:00
Cimarrones de Sonora - Correcaminos
2:1 (0:1)
szept. 28. 21:00
Royal Pari - Always Ready
0:2 (0:2)
szept. 28. 15:30
Fuzinar - Aluminij
0:1 (0:0)
szept. 28. 02:00
Deportivo Pasto - Cortuluá
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 28. 01:00
12 de Octubre - Atlético Tembetary
1:2 (0:1)
szept. 28. 22:30
Nacional Asunción - Tacuary
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 28. 20:15
Academia Cantolao - Carlos Stein
3:2 (2:2)
szept. 28. 22:30
Huancayo - Deportivo Municipal
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 28. 04:00
Las Vegas Lights - Monterey Bay
4:0 (2:0)
szept. 28. 20:30
Coleraine U19 - Pobeda U19
3:2 (1:2)
szept. 28. 09:00
Kunshan - Heilongjiang Ice City
4:1 (2:1)
szept. 28. 09:30
Qingdao Manatee - Beijing BG
3:0 (0:0)
szept. 28. 09:30
Zibo Cuju - Shaanxi Chang'an
1:3 (1:2)
szept. 28. 13:00
Malisheva - Ballkani
2:3 (0:0)
szept. 28. 19:00
Prishtina - Drita Gijlan
0:0
szept. 28. 01:00
Mexikó U20 - Peru U20
2:1 (1:0)
szept. 28. 02:00
Argentína - Jamaica
3:0 (1:0)
szept. 28. 02:00
Salvador - Peru
1:4 (1:2)
szept. 28. 03:00
Honduras - Guatemala
2:1 (0:1)
szept. 28. 04:00
Mexikó - Kolumbia
2:3 (2:0)
szept. 28. 16:00
Makedonikos Foufas - Thesprotos
0:2 (0:0)
szept. 28. 17:00
Franciaország U17 - Wales U17
2:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
112
13 (12%)
58 (52%)
181
112
16 (14%)
49 (44%)
178
112
15 (13%)
51 (46%)
177
110
13 (12%)
55 (50%)
175
5. Rati
108
16 (15%)
47 (44%)
174
112
13 (12%)
50 (45%)
165
111
12 (11%)
52 (47%)
164
105
10 (10%)
57 (54%)
164
109
11 (10%)
54 (50%)
163
10. Koist
112
13 (12%)
47 (42%)
159

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont