Főoldal » Meccsek » 2022. július 5.

Meccsek - 2022. július 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. július 5.)


júl. 5. 18:00
Pyunik - CFR Cluj
0:0
júl. 5. 19:00
Malmö FF - Víkingur Reykjavík
3:2 (2:1)
júl. 5. 19:45
Ludogorets - Sutjeska Niksic
2:0 (0:0)
júl. 5. 20:00
Lech Poznan - Karabakh
1:0 (1:0)
júl. 5. 20:00
Ballkani - Zalgiris Vilnius
1:1 (1:1)
júl. 5. 20:00
The New Saints - Linfield
1:0 (0:0)
júl. 5. 20:30
Shamrock Rovers - Hibernians
3:0 (2:0)
júl. 5. 20:45
Shkupi - Lincoln Red Imps
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 5. 19:00
Gzira - Atlétic Club d'Escaldes
1:1 (0:0)
júl. 5. 19:00
St Joseph's - Larne
0:0
1 mérkőzés
júl. 5. 01:00
Bragantino - Botafogo
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 5. 00:00
Aldosivi - Rosario Central
2:1 (1:0)
júl. 5. 00:00
Newell's Old Boys - Patronato
2:2 (2:0)
júl. 5. 02:30
CA Independiente - Platense
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 5. 01:00
Orlando City - D.C. United
3:5 (0:2)
júl. 5. 03:00
FC Dallas - Inter Miami
1:1 (1:0)
júl. 5. 03:00
Colorado Rapids - Austin FC
2:3 (2:2)
júl. 5. 04:30
L. A. Galaxy - Montréal
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 5. 04:00
Pachuca - Querétaro
2:0 (1:0)
júl. 5. 19:00
Örgryte - Örebro
2:0 (1:0)
júl. 5. 19:00
Halmstad - Jönköpings Södra
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
júl. 5. 18:00
Kompanii Marjamaa - Team Helm
0:7 (0:1)
júl. 5. 21:00
El Gounah - Al Ahly
0:0
2 mérkőzés
júl. 5. 19:30
Benjamín Aceval - Atyrá
2:0 (0:0)
júl. 5. 22:00
15 de Agosto - Sportivo Trinidense
0:4 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 5. 14:00
Seychelles-szigetek - Botswana
0:1 (0:0)
júl. 5. 17:00
Angola - Comore-szigetek
3:1 (1:0)

2 mérkőzés
júl. 5. 16:00
Sogdiana - Qizilqum
0:3 (0:3)
júl. 5. 17:00
Olympic - Navbahor
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 5. 03:00
Colorado Springs - San Diego Loyal
2:3 (1:0)
júl. 5. 20:00
Selfoss - Vestri
0:1 (0:1)
júl. 5. 20:00
Thor Akureyri - KV Reykjavik
3:1 (0:0)
júl. 5. 21:15
Thróttur Vogar - Fylkir Reykjavik
0:3 (0:3)
júl. 5. 21:15
Kopavogur - UMF Grindavik
2:1 (1:0)
júl. 5. 21:15
Grotta - Fjölnir
4:1 (2:1)
júl. 5. 21:15
Afturelding - Kórdrengir
2:1 (1:1)
júl. 5. 12:00
Sangju Sangmu - Jeju
4:0 (2:0)
júl. 5. 12:00
Seongnam Ilhwa - Pohang
1:4 (1:0)
júl. 5. 12:30
Ulsan Hyundai - Gangwon
2:1 (0:0)
júl. 5. 09:30
Nanjing City - BIT
3:1 (1:0)
júl. 5. 09:30
Kunshan - Shaanxi Chang'an
1:1 (1:0)
júl. 5. 09:30
Shanghai Jiading - Sichuan Jiuniu
1:2 (0:0)
júl. 5. 12:00
Gwangju - Bucheon 1995
2:1 (2:0)
júl. 5. 12:30
Daejeon Citizen - Ansan Greeners
2:0 (0:0)
júl. 5. 02:00
Bolívia U17 - Paraguay U17
1:2 (1:0)
júl. 5. 10:00
Volgar Astrakhan - Yenisey
1:2 (1:0)
júl. 5. 10:00
Brinje - Maritsa
1:0 (0:0)
júl. 5. 10:00
Duslo Sala - Raca
4:2 (1:0)
júl. 5. 11:00
FK Ural - Ufa
1:4 (1:3)
júl. 5. 12:30
Bröndby - Lyngby
1:0 (0:0)
júl. 5. 13:00
Volga Ulyanovsk - Khimik-Avgust
9:1 (1:1)
júl. 5. 14:00
Bolton Wanderers - Stockport
2:2 (0:0)
júl. 5. 16:00
Dinamo Moszkva - Rubin Kazan
2:0 (0:0)
júl. 5. 16:00
Kayserispor - Genclerbirligi
1:0 (0:0)
júl. 5. 17:00
Slovácko - Trinec
2:0 (1:0)
júl. 5. 17:00
Vorwärts Steyr - Zwickau
1:2 (1:1)
júl. 5. 17:00
Servette - Annecy FC
0:1 (0:1)
júl. 5. 17:15
Voluntari - Hapoel Be'er Sheva
1:4 (1:2)
júl. 5. 17:30
Kisvárda - AEK Larnaka
2:2 (1:0)
júl. 5. 17:30
Maccabi Haifa - Maccabi Bnei Raina
2:2 (1:1)
júl. 5. 18:00
Viktoria Plzen - Botosani
0:0
júl. 5. 18:00
Sandhausen - Astoria Walldorf
3:1 (1:0)
júl. 5. 18:00
Velez Mostar - Sloboda Tuzla
0:1 (0:0)
júl. 5. 18:00
Warta Poznan - Aalborg
1:3 (0:1)
júl. 5. 18:00
Varazdin - Posusje
1:1 (1:0)
júl. 5. 18:00
Donaufeld Wien - Floridsdorfer AC
0:2 (0:1)
júl. 5. 18:15
Slavia Praha - Rapid Bukarest
7:1 (1:0)
júl. 5. 18:30
Celje - FK Sarajevo
2:0 (2:0)
júl. 5. 18:30
Fenerbahce - Fehérvár
3:0 (2:0)
júl. 5. 18:30
Traiskirchen - Vllaznia
0:1 (0:0)
júl. 5. 18:30
Austria Wien II - Wiener SK
6:1 (6:0)
júl. 5. 19:00
CSKA Szófia - Sportist Svoge
2:0 (1:0)
júl. 5. 19:00
Heerenveen - TOP Oss
4:1 (3:0)
júl. 5. 19:00
Steinbach - Kaan-Marienborn
4:0 (1:0)
júl. 5. 19:30
Sturm Graz II - Weiz
1:2 (0:0)
júl. 5. 20:00
Telstar - Lisse
2:0 (1:0)
júl. 5. 20:00
Swift Hesperange - Käerjéng
5:1 (0:0)
júl. 5. 20:00
Hitchin - Stevenage
0:3 (0:2)
júl. 5. 20:00
Hamilton - Tranent Juniors
4:0 (3:0)
júl. 5. 20:00
St. Mirren - Northampton
1:3 (1:1)
júl. 5. 20:30
Dunfermline - Kilmarnock
0:1 (0:1)
júl. 5. 20:30
Ashton - Barrow
0:1 (0:1)
júl. 5. 20:30
Bamber Bridge - Wigan
1:5 (0:3)
júl. 5. 20:30
East Fife - Heart of Midlothian
0:7 (0:3)
júl. 5. 20:30
Stratford - Burton Albion
1:2 (1:1)
júl. 5. 20:30
Alloa - Queen's Park
0:0
júl. 5. 20:30
Shildon - Whitley Bay
4:2 (3:1)
júl. 5. 20:30
Hendon - Wealdstone
0:4 (0:1)
júl. 5. 20:30
Buckley - Flint
1:2 (1:0)
júl. 5. 20:30
Dundela - Moyola Park
4:1 (0:0)
júl. 5. 20:45
Livingston - Linlithgow Rose
6:0 (3:0)
júl. 5. 20:45
Bedford Town - Barnet
0:4 (0:2)
júl. 5. 20:45
Montrose - Dundee FC
1:1 (0:1)
júl. 5. 20:45
St. Ives - Peterborough Sports
0:3 (0:2)
júl. 5. 20:45
Stalybridge - Morecambe
1:2 (1:0)
júl. 5. 20:45
Workington - Dumbarton
0:3 (0:3)
júl. 5. 20:45
Worthing - Three Bridges
2:0 (1:0)
júl. 5. 20:45
Basford - Notts
1:5 (1:2)
júl. 5. 20:45
Bowers & Pitsea - Sittingbourne
0:4 (0:1)
júl. 5. 20:45
Dorking Wanderers - Sutton
1:2 (1:1)
júl. 5. 20:45
Macclesfield - Crewe
2:1 (1:0)
júl. 5. 20:45
Market Drayton - Telford
0:0
júl. 5. 20:45
Cray Wanderers - Welling
0:2 (0:2)
júl. 5. 20:45
Goole - Scarborough
0:1 (0:0)
júl. 5. 20:45
Weston-super-Mare - Exeter
0:5 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
105
13 (12%)
52 (50%)
169
105
12 (11%)
54 (51%)
168
103
11 (11%)
53 (51%)
161
101
12 (12%)
50 (50%)
160
5. Xxy
106
12 (11%)
49 (46%)
158
106
8 (8%)
58 (55%)
156
103
11 (11%)
48 (47%)
151
   Toni52
102
13 (13%)
43 (42%)
151
105
7 (7%)
56 (53%)
147
10. AltT
103
7 (7%)
54 (52%)
143

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont