Főoldal » Meccsek » 2022. június 22.

Meccsek - 2022. június 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. június 22.)


1 mérkőzés
jún. 22. 23:00
Patronato - Colón
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 22. 02:30
Central Córdoba SdE - San Lorenzo
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
jún. 22. 04:30
L. A. Galaxy - Sacramento Republic
1:2 (1:1)

jún. 22. 00:00
Chapecoense - CRB
1:2 (1:1)
23 mérkőzés
jún. 22. 18:00
Moss - Sarpsborg 08
1:0 (0:0)
jún. 22. 18:00
Elverum - Ham-Kam
1:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
Gjovik-Lyn - Stromsgodset
3:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
Kjelsas - Mjondalen
1:0 (0:0)
jún. 22. 18:00
Flint - Sandefjord
1:5 (0:0)
jún. 22. 18:00
Notodden - Stabaek
1:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
FK Arendal - Start
2:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
Flekkeroy - Odd Grenland
2:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
Vard - Viking
1:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
Sotra - Öygarden
3:0 (0:0)
jún. 22. 18:00
Os - Brann
1:6 (0:0)
jún. 22. 18:00
Fana - Haugesund
0:1 (0:0)
jún. 22. 18:00
Brattvag - Molde
2:4 (0:0)
jún. 22. 18:00
Hodd - Aalesund
0:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
Byasen - Stjördals-Blink
3:3 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
Strindheim - Kristiansund
1:3 (0:0)
jún. 22. 18:00
Levanger - Rosenborg
1:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
Junkeren - Lilleström
1:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
Harstad - Bodo/Glimt
0:5 (0:0)
jún. 22. 18:00
Skjervoy - Tromso
1:4 (0:0)
jún. 22. 18:00
Fram Larvik - Jerv
1:2 (0:0)
jún. 22. 18:30
Tromsdalen - Alta
2:0 (0:0)
jún. 22. 19:35
Brumunddal - Valerenga
3:4 (0:0)

jún. 22. 17:30
Izrael U19 - Ausztria U19
4:2 (2:1)
jún. 22. 20:00
Anglia U19 - Szerbia U19
4:0 (2:0)
6 mérkőzés
jún. 22. 17:00
Ilves - HIFK Helsinki
0:1 (0:0)
jún. 22. 17:00
Inter Turku - Lahti
5:1 (1:0)
jún. 22. 17:00
Kuopion - Oulu
2:1 (0:1)
jún. 22. 17:00
SJK - Haka
2:2 (1:0)
jún. 22. 17:00
Vaasa - Honka
0:1 (0:1)
jún. 22. 18:00
Mariehamn - HJK Helsinki
2:1 (1:1)
16 mérkőzés
jún. 22. 11:00
Consadole Sapporo - Ventforet Kofu
1:2 (1:2)
jún. 22. 11:30
Shonan Bellmare - Jubilo Iwata
0:1 (0:1)
jún. 22. 11:30
Avispa Fukuoka - Grulla Morioka
3:1 (0:0)
jún. 22. 12:00
Kawasaki Frontale - Tokyo Verdy
0:1 (0:1)
jún. 22. 12:00
FC Tokyo - V-Varen Nagasaki
2:3 (0:0)
jún. 22. 12:00
Kashima Antlers - Omiya Ardija
3:0 (1:0)
jún. 22. 12:00
Gamba Osaka - Oita Trinita
3:1 (0:1)
jún. 22. 12:00
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai
3:2 (2:1)
jún. 22. 12:00
Sagan Tosu - Roasso Kumamoto
3:2 (1:1)
jún. 22. 12:00
Urawa Red Diamonds - Thespa Kusatsu
0:1 (0:1)
jún. 22. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FC
5:0 (1:0)
jún. 22. 12:00
Nagoya Grampus - Zweigen Kanazawa
1:0 (0:0)
jún. 22. 12:00
Yokohama F. Marinos - Tochigi
0:2 (0:0)
jún. 22. 12:00
Shimizu - Kyoto Sanga
0:1 (0:0)
jún. 22. 12:00
Vissel Kobe - Renofa Yamaguchi
2:1 (0:0)
jún. 22. 12:00
Kashiwa Reysol - Tokushima Vortis
2:1 (0:1)

9 mérkőzés
jún. 22. 15:30
Baranovichi - Energetik-BGU Minsk
1:3 (0:0)
jún. 22. 16:00
Zhodino Yuzhnoe - Torpedo Zhodino
0:2 (0:1)
jún. 22. 16:30
Molodechno - Slavia Mozyr
0:3 (0:1)
jún. 22. 16:45
Gomelzheldortrans - Dinamo Brest
0:1 (0:1)
jún. 22. 17:00
Krumkachy - Isloch
0:3 (0:0)
jún. 22. 17:30
Orsha - FK Gomel
1:3 (1:0)
jún. 22. 18:00
Ostrovets FC - Shakhter Soligorsk
1:2 (0:0)
jún. 22. 18:30
Tekhnolog - Belshina
2:4 (1:2)
jún. 22. 19:00
Volna - Dinamo Minsk
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
4 mérkőzés
jún. 22. 15:00
Rumori Calcio - Kalev Tallinn
0:8 (0:4)
jún. 22. 18:00
Tallinna Charma - Poseidon II
26:0 (12:0)
jún. 22. 19:00
El Sharqia Dokhan - Pyramids
0:3 (0:2)
jún. 22. 19:00
National Bank of Egypt - Zamalek
1:2 (0:0)
jún. 22. 21:30
Al Ahly - Ghazl El Mehalla
2:1 (1:0)
jún. 22. 18:00
Difaa El Jadidi - FUS Rabat
0:2 (0:0)
jún. 22. 18:00
JS Soualem - Chabab Mohammédia
2:1 (0:1)
jún. 22. 20:15
Raja Casablanca - Olympique Safi
2:3 (2:1)

5 mérkőzés
jún. 22. 17:30
Gnistan - Turku
0:1 (0:1)
jún. 22. 17:30
JäPS - MP Mikkeli
1:4 (0:3)
jún. 22. 17:30
KPV Kokkola - EIF Ekenas
1:1 (0:1)
jún. 22. 17:30
KTP Kotka - PK-35 Vantaa
4:0 (1:0)
jún. 22. 17:30
Pargas IF - Jaro
0:2 (0:1)
jún. 22. 00:30
Sol de América - Libertad
0:3 (0:2)
jún. 22. 00:30
Cerro Porteno - General Caballero
3:1 (0:0)
jún. 22. 23:00
Resistencia - 12 de Octubre
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 22. 17:00
Neftchi Fargona - Nasaf Qarshi
1:1 (1:1)
jún. 22. 17:00
Olympic - AGMK
1:0 (0:0)
jún. 22. 21:15
KV Reykjavik - Thróttur Vogar
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
jún. 22. 17:00
Grobina - Smiltene
2:0 (1:0)
jún. 22. 17:30
JDFS Alberts - Saldus SS / Leevon
4:2 (3:0)
jún. 22. 12:00
Jeonbuk - Suwon Blue Wings
2:1 (0:0)
jún. 22. 12:30
FC Seoul - Ulsan Hyundai
1:2 (1:0)
jún. 22. 12:30
Incheon - Gangwon
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
jún. 22. 17:00
Lietava Jonava - Panevezys
0:5 (0:3)
jún. 22. 18:00
FA Siauliai - Kauno Zalgiris
0:1 (0:1)
jún. 22. 19:00
Zalgiris Vilnius - Dziugas Telsiai
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
jún. 22. 17:00
Valmieras - Rigas FS
4:0 (0:0)
jún. 22. 18:00
Liepaja - Tukums 2000
1:2 (1:0)
jún. 22. 19:00
Riga - Auda
1:0 (0:0)

jún. 22. 04:00
Herediano - Cartaginés
1:1 (1:0)
jún. 22. 09:30
Nanjing City - Kunshan
1:3 (0:1)
jún. 22. 09:30
Shaanxi Chang'an - BIT
3:2 (1:1)
jún. 22. 10:00
Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo
3:0 (1:0)
jún. 22. 18:00
Ben Guerdane - Monastir
0:2 (0:2)
6 mérkőzés
jún. 22. 16:00
Naft - Al-Qasim
3:0 (0:0)
jún. 22. 16:00
Al Karkh - Al Kahrabaa
1:0 (0:0)
jún. 22. 16:00
Zakho - Samarra
3:0 (0:0)
jún. 22. 16:00
Amanat Baghdad - Al Diwaniya
0:1 (0:0)
jún. 22. 18:30
Al Minaa Basra - Al Talaba
1:1 (0:0)
jún. 22. 21:00
Naft Al-Wasat - Al Sinaah
1:2 (0:0)
jún. 22. 12:00
Gyeongnam - Chungnam Asan
0:0
jún. 22. 12:30
Bucheon 1995 - Anyang
0:1 (0:1)
jún. 22. 12:30
Seoul E-Land - Ansan Greeners
2:3 (1:2)
jún. 22. 09:40
Universitatea Cluj - Sanatatea Cluj
9:2 (2:2)
jún. 22. 10:00
Septemvri Szófia - Arda Kardzhali
0:2 (0:1)
jún. 22. 11:00
Liptovsky Mikulás - FK Kosice
3:1 (1:1)
jún. 22. 11:00
Zaglebie Sosnowiec - Katowice
3:2 (0:1)
jún. 22. 11:00
Korona Kielce - Radomiak Radom
1:0 (1:0)
jún. 22. 12:58
Lódzki - Resovia Rzeszów
1:0 (1:0)
jún. 22. 13:30
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk
2:1 (1:0)
jún. 22. 14:30
Karlsruhe - Wehen Wiesbaden
2:2 (1:1)
jún. 22. 16:00
Sandecja Nowy Sacz - Motor Lublin
4:2 (1:0)
jún. 22. 16:15
KF Tiranë - Hermannstadt
0:0
jún. 22. 16:30
Viktoria Plzen - Karlovy Vary
9:0 (2:0)
jún. 22. 17:00
Ferencváros - Sepsi
0:3 (0:1)
jún. 22. 17:00
Chojniczanka Chojnice - Wisla Plock
1:1 (1:0)
jún. 22. 17:00
Levszki Szófia - Pirin Blagoevgrad
2:1 (2:1)
jún. 22. 17:00
Jihlava - Viktoria Zizkov
1:2 (0:2)
jún. 22. 17:00
Dunav Ruse - Litex Lovech
3:0 (1:0)
jún. 22. 17:30
Breitenrain - BSC Young Boys
0:1 (0:1)
jún. 22. 17:30
Botev Vratsa - Spartak Varna
3:0 (1:0)
jún. 22. 17:30
Napredak - NS Mura
1:3 (0:1)
jún. 22. 17:30
Vojvodina - Maritsa
3:0 (2:0)
jún. 22. 17:30
Maribor - Trnava
2:2 (2:1)
jún. 22. 17:45
Jadran Dekani - Partizani Tirana
1:1 (0:1)
jún. 22. 17:45
Cukaricki - Tuzla City
1:1 (0:1)
jún. 22. 18:00
Greuther Fürth - Ludogorets
1:1 (1:1)
jún. 22. 18:00
Fortuna Düsseldorf - Ruzomberok
3:1 (3:1)
jún. 22. 18:00
Havelse - Hannover 96
1:3 (0:2)
jún. 22. 18:00
Sion - Neuchatel Xamax FC
1:1 (1:1)
jún. 22. 18:00
KRC Harelbeke - Zulte-Waregem
0:3 (0:1)
jún. 22. 18:00
FC Zürich - Viktoria Köln
3:1 (1:0)
jún. 22. 18:30
BSC Young Boys - Yverdon
0:0
jún. 22. 18:30
Ingolstadt - Pipinsried
3:1 (0:1)
jún. 22. 19:00
Magdeburg - Schwarz-Weiss Rehden
2:0 (2:0)
jún. 22. 19:00
Heimstetten - Garching
3:1 (2:0)
jún. 22. 19:30
Breitenrain - Yverdon
0:2 (0:0)
jún. 22. 20:00
Novi Pazar - Decic
2:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
121
15 (12%)
55 (45%)
185
121
12 (10%)
60 (50%)
180
121
15 (12%)
47 (39%)
169
   AltT
121
11 (9%)
57 (47%)
169
121
10 (8%)
59 (49%)
168
121
11 (9%)
56 (46%)
167
121
10 (8%)
58 (48%)
166
121
7 (6%)
64 (53%)
163
   Pifti84
121
11 (9%)
54 (45%)
163
120
12 (10%)
50 (42%)
160

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!